24.kolo, Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

OHLASEM: Každý chvilku tahal pilku a přestřelka skončila remízou

5

Modřany na svém hřišti přivítali před zraky 250 diváků Sokol Cholupice. Favoritem byli domácí, nacházející se na sedmé příčce tabulky, avšak Cholupice na jaře předvádí velmi pěkné výkony a očekával se zajímavý zápas. Skutečně tomu tak bylo a fanoušci viděli celkem 6 branek, po třech na obou stranách a utkání tak přineslo remízu 3:3.

TJ Sokol Cholupice
Aleš Burda - trenér: Do Modřan jsme jeli s jednoznačným cílem vyhrát. Pochopitelně jsme věděli, že derby zápas je specifický, nicméně před zápasem jsme si slíbili, že pro to uděláme úplně všechno. Začátek zápasu tomu však vůbec neodpovídal, byli jsme všude pozdě, lehkovážně jsme bránili a to co jsme si před zápasem v kabině řekli, jsme vůbec neplnili. Důsledkem toho byla inkasovaná branka na 1:0 již v 7. minutě. Hru jsme postupně vyrovnávali a podařilo se nám vsítit gól na 1:1. Ovšem jak je “naším dobrým zvykem” opět jsme velmi lacině inkasovali na 2:1. Do poločasu se nám podařilo srovnat na 2:2 a věřili jsme, že dokážeme zápas zlomit v náš prospěch. Skutečně se nám podařilo přehoupnout skóre na naší stranu v 70. minutě na 3:2. Nicméně téměř v zápětí jsme opět inkasovali velmi lacino na konečných 3:3. Až na úvodních 20 minut hrajeme velmi dobře a musím kluky pochválit, jak se dvakrát zvedli za nepříznivého stavu a poté i dokázali srovnat a navýšit skóre v náš prospěch. Sráží nás ale velmi lacino obdržené góly. Takhle nám nikdo nedopřeje, abychom my se gólově prosadili. Na závěr obrovská pochvala za morálku a za to, že jsme se do zápasu vrátili a byli i ve vedení. Bohužel, body nám budou chybět.