14.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Stará Ves vyhrála tenisově

25. J. Tihelka , 45. P. Kučera , 55. J. Sekanina , 59. K. Pauler , 61. J. Tihelka , 90. F. Köhler - 16. A. Celta , 42. J. Chřibek (p.) , 87. R. Suchánek
18

Po nerozhodné první půli rozhodla Stará Ves o své výhře ve druhém poločase, kdy odskočila soupeři o tři branky.

Nerozhodný poločas

Zajímavý zápas se odehrával ve Staré Vsi, kam dorazilo mužstvo z Malých Hoštic. Po 11. minutách střílel nad bránu hostující Droppa. Po čtvrthodině hry odcentroval hostující Schrom, důrazný Suchánek přiklepl míč k Celtovi, který placírkou pohodlně skóroval - 0:1. Domácí srovnali skóre za deset minut, když po centru Kučery zavíral na zadní tyči Tihelka – 1:1. Pět minut před pauzou pak byl faulován ve vápně Celta a Chřibek nedal brankáři Kohoutovi žádnou šanci – 1:2. Hosté pak mohli navýšit skóre střelou Adamčík, kterou chytil brankář Kohout. Na druhé straně se zaskvěl při domácí střele brankář Sýkora. V závěru poločasu vystřelil z přímého kopu tvrdou střelu Kučera a hoštický hráč nešťastně změnil směr střely – 2:2.

Stará Ves rozhodla

Po čtyřech minutách druhého poločasu skončila střela hostujícího Celty v náručí brankáře Kohouta. Pak přišla pro hosty šestiminutovka hrůzy, kdy inkasovali tři góly. Deset minut po pauze dostal Sekanina míč do běhu a chladnokrevně pokořil brankáře Sýkoru – 3:2. Před hodinou hry mazácký přehodil Pauler z velké dálky špatně postaveného brankáře Sýkoru – 4:2. O pár sekund později dovršil hrůznou šestiminutovku pro hosty Tihelka, který uklidil míč přesně k tyči – 5:2. Hoštice to nezabalily. V 64. minutě Suchánek protáhl brankáře Kohouta. Střelu Droppy Kohout vyrazil nad bránu. Hosté pak čtyři minuty před koncem po centru Vltasvkého korigovali z voleje Suchánkem – 5:3. Poslední slovo ale měli v poslední minutě domácí, když po chybě hostující obraně získal míč Köhler a blafákem zkušeně pokořil brankáře Sýkoru – 6:3.

Stará Ves bude hostit Jindřichov. Malé Hoštice jedou do Krnova.

TJ Sokol Stará Ves
Jan Šuba (trenér): Výhra se nerodila vůbec snadno. Malé Hoštice nás překvapili dobrým napadáním, a dlouho jim to vycházelo. Navíc se hrálo na těžkém terénu. Teprve ve druhém poločase jsme soupeři odskočili a vyhráli jsme.

TJ Slavia Malé Hoštice
Martin Pivoda (asistentr trenéra): Přijeli jsme do Staré Vsi v silné sestavě, a odpovídal tomu i průbeh zápasu, bohužel ale neodpovídal tomu výsledek. Po zbytečných čtyřech chybách jsme dostli čtyři góly, čímž soupeř zlomil zápas a vyhrál.

K. Kohout [-] - J. Tihelka [-] , M. Raiskup [-] (64. L. Gregovský [-] ) , K. Meluš [-] (52. F. Köhler [-] ) , P. Kučera [-] , K. Pauler [-] (64. K. Gevorgyan [-] ) , L. Šimko [-] , J. Sekanina [-] , S. Kováč [-] , P. Prášil [-] (69. J. Matějka [-] ) , M. Drábek [-] (52. L. Ošlejšek [-] )

V. Sýkora [-] - P. Stříbrný [-] , J. Chřibek [-] , D. Watzlavik [-] , P. Kavan [-] , M. Adamčík [-] , D. Pospěch [-] , A. Celta [-] (69. E. Vltavský [-] ) , J. Droppa [-] (81. Š. Winkler [-] ) , D. Schrom [-] , R. Suchánek [-]

ŽK: 51. K. Pauler - 18. D. Watzlavik , 68. P. Stříbrný .
Hráči zápasu: J. Tihelka - A. Celta .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: ŠEVČÍK Jan - CHLEBOVSKÝ Bohumír, MACRINEANU Jiří.