5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Slavkov vydřel výhru a stále vede

0

Hned v 1.minutě si domácí zhluboka oddechli, protože jim rozhodčí Kubín po faulu Glogy na Stefanovského odpustil jasnou penaltu. V zápětí Gloga načasoval dlouhý pas na Pavelka, který ovšem v dobré pozici přehodil bruntálskou klec. Hosté pak hrozili hlavně z výtečně zahrávaných standardek, hlavičku Raaba naštěstí vyškrábl gólman Holuša nad břevno. Následovaly dvě tutovky favorita, jenže Pavelek s Nevludem z perfektních kolmic Borunského  nic nevytěžili. Ve 27.minutě však měli Slavkovští z pekla kliku, protože Hlavička Stefanovského, po centru Dluhoše přistála na horní tyčce.

Čtyři minuty po přestávce už domácí smutnili. Při trestňáku Kaupu nepokryl Obludník bruntálského Kopce a ten zblízka překonal bezmocného Holušu - 0:1. Slavkov ovšem nepropadal panice. Čerstvou krev do žil mu vlila 55.minuta, kdy Král vystihl špatnou rozehrávku hostů a zamířil přesně ke vzdálenější tyčce - 1:1. O výsledku pak rozhodla 70.minuta. Holuša vyhodil balon na Dietricha, který sice samostatný nájezd pokazil, ale dobíhající Schneider už z dálky chytře obstřelil brankáře Smažinka - 2:1. Bruntál potom sice dopravil míč do sítě zásluhou Raaba, jenže urostlý stoper stál ve dvoumetrovém ofsajdu. A když Schneider po pasu Dietricha zahodil nadějné sólo, tak se Slavkov radoval z výhry 2:1.