12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Bruntál nedal Žimrovicím žádnou šanci

11. M. Cabal (p.) , 38. M. Cabal , 42. M. Cabal , 63. L. Kopec , 84. M. Raab
0

Bruntál zálsuhou hattricku Cabala vedl po půli o tři branky. Ve druhém přidal ještě dvě a Žimrovice si domů vezou búra.

Hosté ze Žimrovic zaspali úvod utkání. Bruntál se ujal vedení v 11. minutě, když pokutový kop se štěstím proměnil Cabal – 1:0. Hosté mohli srovnat o chvíli později, ale Václav Škrobánek z deseti metrů přestřelil břevno. Ve 38. minutě se však žimrovická defenziva dopustila velké hrubky a Cabal trestal – 2:0. Čtyři minuty před koncem poločasu navíc Cabal zkompletoval hattrick – 3:0. Po přestávce přidala rezerva Bruntálu ještě dva přesné zásahy. Nejprve se zblízka nemýlil Kopec (4:0) a jako třešinku na dortu pak Raab nasměroval svou dělovku přímo do šibenice – 5:0.