--

Sodoma třikrát skóroval, Motorlet se přiblížil čelu

26. J. Peterka - 23. J. Sodoma , 30. L. Palko , 42. J. Sodoma , 75. J. Sodoma (p.)
0

V divokém prvním poločase viděla přibližně stovka diváků čtyři góly v rozmezí devatenácti minut a hlavní slovo měl jinonický kanonýr Jiří Sodoma. Ten po přestávce z pokutového kopu dokončil hattrick a především jeho zásluhou slaví Motorlet výhru 1:4 ze hřiště Doubravky.

SK Senco Doubravka
Trenér A. Jindra: "Předně musím říct, že soupeř hrál velmi dobře. Byl lepší, to je potřeba uznat. Myslím, že zápas měl svou kvalitu. Hosté potrestali všechny naše chyby, které jsme udělali. Kromě gólů, které dali, si nevytvořili nějaké další zásadní šance. Potrestané chyby ale rozhodly."

V. Bouzek [-] - P. Krejčí [-] (75. F. Soukup [-] ) , F. Kuťák [-] , P. Knakal [-] , D. Sýs [-] (80. M. Ungr [-] ) , D. Novák [-] , D. Künstner [-] , D. Brabec [-] , J. Petr [-] , P. Morávek [-] (65. J. Štěrba [-] ) , J. Peterka [-]