21.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

10. M. Sakmar , 24. M. Sakmar , 38. D. Šumbera , 51. T. Fusek , 59. M. Sakmar , 65. M. Sakmar , 71. D. Vala , 79. A. Bartusek , 81. M. Sakmar
9

Štítina jede nadále na vítězné vlně. Její apetit odnesly Bohuslavice.

Štítina vedla o tři branky

Vedoucí Štítina přivítala na svém trávníku mužstvo z Bohuslavic. Hned od začátku zápasu bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Hostům dělaly problémy štitínští rychlí hráči. Hned v desáté minutě vyrobila hostující defenziva chybu v rozehrávce, čehož využil Sakmar a hokejovým blafákem pokořil Wránu – 1:0. Bohuslavice na to reagovaly střelou Burdy, kterou bez problémů zlikvidoval Martin Vitásek.Za čtrnáct minut se situace opakovala a opět Sakmar po kličce Wránovi uklízel do prázdné brány – 2:0. Sedm minut před koncem poločasu se po zmatku v hostujícím pokutovém území dostal míč k Šumberovi, který jej z voleje poslal pod vinkl – 3:0. V závěru poločasu pak centr Kosky do šestnáctky našel Kotzura, jenž zamířil do náruče Martina Vitáska.

Štítina vedení navýšila

Ve druhém poločase Štítina přidala dalších šest branek. Šest minut po pauze nahrál Sakmar pod sebe Fuskovi, který už měl lehkou práci dostat míč do prázdné brány – 4:0. Po hodině hry Vala poslal pěknou nahrávkou do úniku Sakmara, který nedal Wránovi žádnou šanci - 5:0. Za šest minut si Sakmar sólo zopakoval a Wrána po šesté lovil míč ze sítě - 6:0. Dvacet minut před koncem zápasu dostal Vala míč za hostující obranu a zavěsil – 7:0. V 79. minutě vystřelil na vzdálenější tyč Bartusek – 8:0. Demolici hostů zakončil za dvě minuty po pěkné akci svým pátým gólem Sakmar – 9:0. V poslední minutě mohli hosté snížit, ale po Faikově nahrávce vystřelil Tilleczek vedle tyčky.

Štítina jede v příštím kole do Březové. Bohuslavice budou hostit Hlavnici.

TJ Tatran Štítina
Martin Vitásek (brankář): Bylo to jasné utkání. Hostům asi nevyhovovalo naše obrovské hřiště. Navíc měli velké problémy s našimi rychlými hráči. Spoustu branek jsme dali do prázdné brány.

SK Bohuslavice
František Fiurášek (vedoucí týmu): K devítigólovému přídělu se vždy velmi špatně hovoří. Našemu týmu nevycházelo bohužel vůbec nic. Ani přihrávky a ani střelba. Navíc se nám během zápasu lehce zranili dalí dva hráči. Štítina vyhrála zaslouženě.

M. Vitásek [-] - M. Sakmar [-] , D. Šumbera [-] , D. Vala [-] , P. Hora [-] , T. Fusek [-] (71. V. Tomáško [-] ) , A. Bartusek [-] , R. Grigarčík [-] , P. Kunczik [-] , P. Dřizgevič [-] , J. Majewski [-] (64. F. Graf [-] )

M. Wrána [-] - P. Štefek [-] (34. J. Vašenka [-] ) , M. Šramel [-] , A. Ohřál [-] (59. O. Mika [-] ) , J. Burda [-] (46. M. Faika [-] ) , J. Kanovský [-] , T. Koska [-] , D. Kotzur [-] (81. O. Ječmínek [-] ) , T. Tilleczek [-] , I. Dominik [-] , M. Benek [-]

ŽK: 74. D. Šumbera - 27. D. Kotzur .
Hráči zápasu: T. Fusek , M. Sakmar , P. Kunczik .
Počet diváků: 69. Rozhodčí: HLADÍK Miroslav - ULRICH Josef, STŘÍLKA Jaromír (N).