SESTAVA KOLA - 22.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

19.05.2024 20:07 0

Hlasuje se tradičně do středečního poledne. V sestavě jsou dva bankáři. A nemusí sedět posty.

Reportáž

Po prvním poločase vedly Štáblovice o dvě branky. Ve druhém výhru ještě jednou brankou pojistily.

Reportáž

Hlavnice rozhodla o své výhře čtyřgólovou smrští v rozmezí 20. až 33. minuty. Pak už si výsledek pohlidala.

Reportáž

Litultovice mají tři body

Litultovice daly v zápase tři góly, jejich soupeř z Jakartovic žádný, a proto vyhrály.

Celostátní článek

Hisense naděluje televizi jednomu z Hráčů kola! Hlasujte v sestavách kola pro vaše favority

19.05.2024 15:51 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová smart TV Hisense z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc březen a duben? Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

Reportáž

Stěbořice obrátily zápas

Po prvním poločase vedly o jednu branku Kozmice. Stěbořice ve druhé části skóre obrátily.

Reportáž

Soupeři si body rozdělili

Životice neudržely dvoubrankový náskok a remizovaly se Slavkovem.

Reportáž

Štítina si výhrou zajistila postup do krajské soutěže

Štítina si do přestávky zajistila dvoubrankové vedení. To pak udržela i ve druhé části a zajistila si postup.

Reportáž

Těškovice porazily doma Žimrovice

Těškovice své šance proměnily, Žimrovice ne, takže body zůstaly doma.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

16.05.2024 15:00 84

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Jako experta jsme zvolili Ondřeje Haase z Hlavnice.

Za záchranou fanouška spěchal vrtulník, jinde došlo k inzultaci sudího

15.05.2024 11:20 1

O víkendu byly předčasně ukončeny dva zápasy, každý z jiného důvodu...

NEJ VÍKENDU: Z osmnácti zápasů nezískali při skóre 12:145 ani bod. K vidění byl obrat z 5:1 na 5:8!

15.05.2024 08:53 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Tipovačka na další kolo otevřena! Tak zkuste štěstí i vy!

15.05.2024 08:09 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Brankářská legenda Tomáš Grigar se pomalu loučí s Teplicemi.

15.05.2024 08:07 0

V dresu Teplic odchytal skoro 400 soutěžních zápasů. Z toho ve 119 z nich za jeho záda nepustil jediný gól. Ve 41 letech se s klubem loučí legenda.

TOP FOTKY TÝDNE: Stříkeeeeej!

14.05.2024 20:23 0

Uplynulý víkend byl plný oslav. A i přes to, že šáňo teklo proudem, došlo i na pár vyhrocených situací a také úrazů.

Vložte na pár kliknutí k zápasu fotky nebo reportáž!

12.05.2024 23:01 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

Reportáž

Po první půli vedli hosté o jednu branku. Ve druhém poločase pak oba týmy vstřelili po jedné brance.

Reportáž

Souboj o druhé místo vyhrály Žimrovice

Žimrovice vedly po půli o dvě branky. Ve druhé části přidaly ještě jednu branku.

Reportáž

Štítina dala devítku Bohuslavicím

Štítina jede nadále na vítězné vlně. Její apetit odnesly Bohuslavice.

Reportáž

Divoká přestřelka pro Vávrovice

Diváci viděli v zápase devět branek. O jednu víc daly Vávrovice, a proto vyhrály.

Rozhovor

Jan Burda - Nikdy nejdu na hřiště s tím, že zápas je dopředu prohraný

Moravskoslezský Opava 11.05.2024 07:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

HVĚZDY V PRALESE: Moderátor Michal Hrdlička se blýskl hattrickem, Černý neudržel nervy

08.05.2024 17:59 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

NEJ VÍKENDU: Debakly tentokrát stály za to! Padly dvacetigólové hranice

08.05.2024 17:08 0

Tipovat můžete úplně v každé soutěži. Tak ukažte svůj odhad i vy!

08.05.2024 16:44 0

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

08.05.2024 16:27 63

Expertem jsme zvolili Dušana Valu ze Štítiny.

TOP FOTKY TÝDNE: Fotbal #jekruty

07.05.2024 20:39 0

Ti fanoušci! Ještě že je máme. Ovšem čím dál víc to vypadá, že se místo fotbalu chodí koukat na věčně debatující hráče s rozhodčími... Ale i to k tomu fotbalu patří.

V krátkém sledu se nedohrály dva zápasy kvůli vážným zraněním hráčů

07.05.2024 13:54 0

Bohužel, i takové věci fotbal přináší - zranění hráčů.

HISENSE SESTAVA KOLA - 20.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

05.05.2024 17:26 0

Hlasujeme do středečního poledne. V sestavě máme dva brankáře!!!

Reportáž

Žimrovice ubojovaly výhru v Březové

Březová se ujala vedení. Hosté ze Žimrovic do poločasu srovnali. Po pauze pak dali rozhodující trefu.

Reportáž

Bohuslavice otočily ve druhé části

Po prvním poločase vedla domácí družina. Bohuslavice během deseti minut druhé části skóre otočily.

Reportáž

Slavkov splnil povinnost a vyhrál

Slavkov už po poločase vedl o čtyři branky. Ve druhém pak ještě svou výhru navýšil.

Reportáž

Oba poločasy skončily 3:1, takže konečný resultát je 6:2 pro domácí.

Reportáž

Poločas byl ještě vyrovnaný. Pak Hlavnice čtyřmi góly srazila Vávrovice na zem.

Reportáž

Zápas se neodehraje

Litultovice se nesejdou v dostatečném počtu hráčů. Zápas je tak zrušen, a očekává se kontumace ve prospěch Štítiny.

Rozhovor

Pavel Kuzník - Chtěl bych aspoň jednou postoupit

Moravskoslezský Opava 04.05.2024 08:31 0

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2023-2024

02.05.2024 15:12 105

Expertem jsme zvolili Viktora Konečného ze Stěbořic.

HVĚZDY V PRALESE: Marek Kincl v 51 letech přispěl gólem k výhře

30.04.2024 17:37 0

NEJ VÍKENDU: To tu ještě nebylo! V 19. minutě vedli 5:0, nakonec prohráli 5:6!

30.04.2024 17:21 0

Dokážete i vy správně natipovat celé kolo?

30.04.2024 16:57 0

TOP FOTKY TÝDNE: Chlapi, co myslíte, zvedne se ještě?

30.04.2024 16:18 0

Víkend utekl jako voda a kromě sluníčka byl také plný radosti, nadšení fanoušků, hlavně těch nejmenších, ale i zranění a dohadů s rozhodčími - no, nechceme radit, ale tyhle spory nikdy nedopadají dobře! A v případě, že jste ještě nikdy nebyli svědkem dokonalého vyklidnění na hřišti formou meditace, naše dnešní galerie by Vám neměla uniknout...

28.04.2024 13:26 0

Hlasuje se tradičně do středečního poledne. V sestavě jsou dva brankáři.

Reportáž

Kozmice v důležitém zápase vydřely tři body

Po bezbrankovém poločase, daly Kozmice ve druhém o jednu branku víc a šťastně vyhrály.

Reportáž

Žimrovice zaslouženě vyhrály

žimrovice se během zápasu dostaly do čtyřbrankového vedení. Bohuslavice jen korigovaly.