Hráčem 4. kola, Okresní přebor Mělník, se stává...

Datum kola: 30.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jiří Guttenberg ml.

40%

Výraznou podporu diváků získal v tomto kole hattrick Jiřího Guttenberga mladšího (20) do sítě Dolních Beřkovic při výhře 9:3. Jiří nastupuje na hrotu útoku Mšena a svými výkony dopomohl k prozatímním 8 bodům a 6. místu v tabulce. Jeho fotbalový vývoj je pod bedlivým dohledem otce, který nejenže ho trénuje, ale také s ním v této sezoně nastupuje v jednom týmu - obvykle na pozici stopera.

2. Slavomír Vála 24%
3. Jaroslav Kováč 15%

0

Na druhém místě se umístil hráč klubu, který se na předních místech naší ankety objevuje také už tradičně. Jedná se o zástupce FK Vysoká Slavomíra Válu (21). Tento středový záložník či obránce si vysloužil nominaci zejména poctivým výkonem a gólem do sítě Veltrus při vítězství svého týmu 4:8. Slavomír v této sezoně působí i v I.B třídě v dresu Mělníka, jehož je Vysoká farmou a má zkušenosti i z nejvyšší juniorské soutěže v Česku v dresu Varnsdorfu. Třetí pozice pak putuje do Velkého Borku zásluhou Jaroslava Kováče (21). Ten s fotbalem začínal ve Mšeně, aby po letech hostování toto léto konečně nastálo zakotvil ve Velkém Borku. Svému novému klubu se odvděčil v tomto kole parádně - dvěma brankami do sítě Obříství!

V tomto kole zvítězil mládí nad zkušeností a vy se v pátek můžete těšit na rozhovor s Jiřím Guttenbergem!