Středočeský | Mělník | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

23.03.2017 22:28

Minimálně dva velmi zajímavé duely týmů z čela tabulky se odehrají v 18. kole soutěže. Hned v sobotu dopoledne se můžeme těšit na soubor Hořína proti vedoucím Všestudům. Domácí zatím ze dvou utkání nevytěžili ani bod, a tak budou mít zvýšenou motivaci. Odpoledne se pak určitě vyplatí vážit cestu do Mšena, kde se představí fotbalisté Libiše B v souboji třetího týmu tabulky proti čtvrtému. Další zápasy (snad kromě duelu Vojkovice - Pšovka B) slibují velmi vyrovnanou podívanou. Takže hurá na fotbal!

Rozhovor

Hráč 17. kola Michal Rada: Fotbal v zahraničí? Zajímavá zkušenost!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 23.03.2017 22:07

V 17. kole soutěže se z další výhry, tentokrát 3:0 nad Veltrusy, radoval lídr tabulky ze Všestud. A jelikož jeho fanouškovská základna je široká, není divu, že se hráčem kola stal zástupce Viktorie - zkušený stoper Michal Rada (38), který k výhře přispěl vstřelenou brankou. V rozhovoru jsme se dotkli jeho zahraniční fotbalové štace a nevynechali jsme samozřejmě ani současné úspěšné období Všestud. Má tento tým na krajskou soutěž? Jak se seběhl Michalův přestup do Všestud? A kdo že jsou vlastně jeho bratři? To se dozvíte na dalších řádcích...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

19.03.2017 20:36

Druhému jarnímu kolu tentokrát počasí příliš nepřálo, i tak ale byly k vidění pěkné výkony a mnoho vstřelených branek. V tomto ohledu tentokrát vyčnívaly dva týmy, které také mají v sestavě kola dva zástupce - oba celky navíc svého počinu dosáhly na hřištích soupeřů. Vojkovice uštědřily potupnou prohru 0:8 Horním Beřkovicím, přičemž hned dva jejich hráči zaznamenali hattrick. Vysokou výhru z Vehlovice vezou také fotbalisté Labského Kostelce, kteří se tak vzdalují nejspodnějším patrům tabulky.

Reportáž

Hattrick během 14 minut? I to se může stát...


Tak na tenhle zápas budou chtít v Horních Beřkovicích hodně rychle zapomenout. Domácí tým totiž proti favoritovi soutěže po půl hodině hry prohrával již 0:5! Skóre se nakonec zastavilo na osmi brankách v domácí síti. Hattrick zaznamenali Plicka i Juklíček.


Reportáž

Pšovka B zázračně urvala bod


Hru kočky s myší připomínala první půle zápasu mezi jedinými dvěma B-týmy v OP Mělník. Hosté ale obrovskou herní i střeleckou převahu nedokázali zužitkovat a v konečném výsledku tak rozhodně jeden bod ztratili.


Reportáž

Všestudy v derby jasně zvítězily


Jasnou záležitostí měl být souboj v tabulce zcela rozdílně postavených soupeřů. Derby je ale vždy ošidné, a tak domácím trefa Loškoskiho již ze 4. minuty přišla náramně vhod. Další góly pak padly po změně stran a Všestudy slaví výhru.


Reportáž

Vysoká díky hattricku Gabča vyplenila Počaply


Hattrick Gabča a penalta ve stylu Antonína Panenky v podání Prejsy - to byly základní kameny úspěchu Vysoké v Horních Počaplech. Hosté si svůj náskok vytvořili již v průběhu první půle a ani snaha domácích po změně stran nepřinesla zvrat.


Reportáž

Lobkovice jediným gólem Nezbedy připisují další výhru


Druhou těsnou výhru ve dvou zápasech si připisují na své konto fotbalisté Lobkovic. Tentokrát rozhodla trefa Nezbedy pár minut před změnou stran. Hosté se střelecky neprosadili, a tak na bodový zisk pomýšlet nemohli.


Reportáž

Řepín bez vyloučeného Prejzy na body nedosáhl


Plný počet šesti bodů mají na svém kontě po dvou zápasech fotbalisté Obříství. Ti zvládli domácí souboj se zachraňujícím se Řepínem a mohou slavit. Na Řepíně si naopak vstup do jarní části dozajista představovali lépe.


Reportáž

Vehlovice doma musely skousnout bůra


Záchranářský souboj se v závěru proměnil v jasnou záležitost hostujícího Labského Kostelce. Domácí Vehlovice se do hry dostaly pouze snižující trefou Najmana na 1:2, to bylo ale z jejich strany vše, a tak si body do tabulky nepřipisují.


Reportáž

Hořínské vzepětí v závěru na body nestačilo


Zdálo se, že je rozhodnuto a Mšeno si v poklidu připíše 3 body. Hosté z Hořína ale prokázali morální sílu a dvěma brankami dokázali snížit. Na první bodový zisk v jarní části sezóny to ale nestačilo.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

16.03.2017 22:31

Úvodní zahřívací kolo máme za sebou. Situace na čele ani na spodku tabulky se příliš nezměnila a k velkému překvapení také nedošlo. Co druhé jarní kolo? To přináší spoustu velmi zajímavých zápasů - čistě záchranářský duel Vehlovice - Kostelec, zápas ambiciózních týmů Horní Beřkovice - Vojkovice, derby Všestudy - Veltrusy, souboj béček Pšovka B - Libiš B, nebo souboj Horní Počaply - Vysoká, který je pikantní zejména pro Romana Martince, ale i pro některé hráče futsalového Olympiku... Máme se rozhodně na co těšit!

Rozhovor

Hráč 16. kola Martin Růně: Co jsme si řekli v kabině? Víc běhat, mluvit a jít do vápna!

 Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 15.03.2017 20:38

V 16. kole získal nejvíce diváckých sympatií Martin Růně (26) ze Všestud. Ačkoli nastoupil na pozici stopera, dokázal se prosadit krásnou střelou, i díky které jeho tým dokázal nakonec vyválčit na Vysoké tři body. V rozhovoru jsme se dotkli zimní přípravy - a dozvěděli jsme se, že to není Martinova nejoblíbenější část sezóny. Nejen kvůli neoblíbenému běhání, ale také kvůli terénům na začátku jara, které neumožňují jeho oblíbenou kombinační hru... A postup? O tom se zatím ve Všestudech nemluví!

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

12.03.2017 18:13

První jarní kolo je odehráno a jeho nejlepšími střelci se stali dvougóloví Král (Vojkovice), Borkovec (Libiš B) a Guttenberg ml. (Mšeno). První dva jmenovaní se v ideální sestavě kola objevují, u třetího si počkejme na jeho tradiční hattrick! Hlasovat ale můžete i pro další hráče, kteří předvedli kvalitní výkony. Tak do toho!

Reportáž

Ze Pšovky odjíždějí o bod spokojenější hosté


Cenné dva body vybojovali v těžkém utkání na Pšovce fotbalisté Horních Beřkovic. Na trefu Chudoby z prvního poločasu sice dokázal po změně stran odpovědět Cemper, penaltový rozstřel ale vyšel lépe hostům.


Reportáž

Všestudy předvedly famózní obrat a zůstávají v čele tabulky!


Že se i na jarní pokračování soutěže připravili dobře, prokázali v úvodním kole fotbalisté Všestud. Ty nerozhodil ani nepříznivý poločasový výsledek a po změně stran čtyřmi brankami výsledek otočili. Za domácí se prosadil novic Gabčo.


Reportáž

Mšeno veze z Veltrus zasloužené tři body


Snad bych se měl úvodem Mšenu omluvit, že jsem mu v Tipu Experta nevěřil. Mýlil jsem se a hosté ve Veltrusech bezpečně zvítězili. Pomohl jim k tomu také útočník Wasyliw, který se vrátil do sestavy po delším zranění.


Celkový počet článků: 624
Zpět na okres Mělník