--

--

31. V. Prošek , 75. L. Pouček - 13. J. Duchek , 21. M. Růžička (p.) , 47. Z. Sýkora , 55. M. Strejček , 90. I. Blahoudek (p.)
32

Táborsko se výsledkově postupně zvedá, což mohlo nyní dokázat v domácím zápase s Přešticemi. Ty si ale také nevedou špatně, ba naopak. Po vítězství v Sedlčanech chtěly bodovat i proti druholigové rezervě a v pohledném zápase se to hostujícímu celku povedlo.

Táborsko se kontaktním gólem dostalo do hry

Do zápasu vstoupili gólově lépe hosté, když ve 13. minutě nedosáhl Mareš na přímý kop Duchka, který jej krásně poslal z dvaceti pěti metrů do sítě - 0:1. Přeštice zanedlouho vsítily druhou branku. Bryanta se z pozice útočníka vracel se svým hráčem, kterého ve vápně nedovoleně atakoval. Možnost pokutového kopu zužitkoval Růžička - 0:2. Uběhla půl hodina hry a domácí snížili. Postřihač se uvolnil zprava a naservíroval míč na úroveň penalty Proškovi, který měl dost prostoru a mířil přesně - 1:2. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Přeštice si vítězství pohlídaly

Nástup do druhého poločasu nemohli mít hosté lepší. Hned ve 47. minutě si nerozuměl Kopřiva s Větrovským a zaváhání domácích hráčů využil Sýkora - 1:3. Další nedorozumění na domácí straně potrestal Strejček - 1:4. Táborsko ale nepřestávalo hrát a chtělo se zápasem něco udělat. Bombou z dálky k tyči se prezentoval v 75. minutě Pouček a vykřesal alespoň trochu naděje - 2:4.

Příchozí diváci měli na co koukat, hrálo se dobré utkání. Přeštice se dostávaly k zakončení ve vápně, ale Mareš si s nimi poradil. Byť se domácí snažili o další branku, Přeštice si zápas pohlídaly a v poslední minutě udeřily ještě jednou. Nedovoleného zákroku se ve vlastním vápně dopustil Nerad a druhou penaltu hostí proměnil Blahoudek - 2:5. Pro domácí krutá prohra, pro hosty zasloužená výhra.

FC MAS Táborsko B
Petr Kolář, vedoucí týmu: "Byl to pro nás smutný zápas. Tři góly jsme si dali sami. Hrál se dobrý fotbal po zemi, soupeř měl výškovou převahu. Výsledek je divoký, ale nehráli jsme špatně. Bohužel jsme doplatili na vlastní chyby."

P. Mareš [-] - J. Kopřiva [-] , P. Nerad [-] , J. Větrovský [-] , F. Radosta [-] (67. J. Sigmund [-] ) , L. Pouček [-] , L. Mikuláštík [-] , V. Prošek [-] , B. Baidoo [-] , T. Postřihač [-] , J. Peterka [-]