2.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

Pustá Polom dokázala vyrovnat utkání se Šenovem až v úplném závěru

13

Pustá Polom doma přivítala Šenov.

Do vedení se dostal Šenov

Nedělní zápas druhého kola Krajského přeboru přineslo souboj mezi domácí Pustou Polomí, která v minulém kole padla s Břidličnou a mezi Šenovem, který v minulém utkání dostal od Čeladné potupného kanára. Teď se už přesouváme k samotnému utkání.

Již od začátku měla Pustá Polom několik šancí a svého soupeře jasně tlačila. Branku však vstřelit nedokázala. A tak se opět potvrdilo staré známé nedáš-dostaneš. Z ojedinělé akce Šenova domácí inkasovali, když se již v 9. minutě prosadil Starý – 0:1. Domácím inkasovaná branka trochu pohnula s klidem, ale i přesto byli více na míči a centry létaly jak zleva, tak zprava. Bohužel ze žádného domácí branku nevykřesali. Hosté se prezentovali dobrou organizací hry. Nevypouštěli souboje a hráli s velkým elánem. Hosté mohli jít po několika minutách i do vedení, ale svoji příležitost prováhali. První půle již branku nepřinesla, a tak šli do kabin za jednogólového náskoku hráči hostí.

Domácí v závěru alespoň vyrovnali

Ve druhé půli byl na hřišti takřka jen jeden tým. Domácí se prezentovali větším nasazením a svého soupeře ve většině postech přehrávali. Hrozili především ze standardek. Spousta rohů však gól dlouho nepřinesla. Další slibné šance skončili osud. Vyrovnání pro Pustou Polom zařídil až v závěru, přesněji v 87. minutě, Blokša – 1:1. Vyrovnání ale bohužel pro domácí tým přišlo příliš pozdě. Hosté výsledek ubránili a po debaklu s Čeladnou si tentokráte připsal důležitý bodík. Pustá Polom opět ztratila body.

Pustou Polom v příštím kole jede do Českého Těšína. Šenov se utká s Bílovcem.