11.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

Fulnek rozhodl proti Čeladné ve druhé půli

17

Fulnek doma přivítal Čeladnou.

Bezbrankový první poločas

Sobotní utkání jedenáctého kola krajského přeboru nám nabídlo souboj mezi Fulnekem, který v minulém kole nečekaně padl v Oldřišově a mezi Čeladnou, která porazila Kobeřice. Nyní již k samotnému utkání.

V něm od začátku bylo vidět, že si Čeladná přijela alespoň pro bod. Hodně bránila a hrála na rychlé protiútoky, jak už je při tomto stylu hry zvykem. Fulnek se nikam nehnal, postupnou kombinací se snažil rozbít blok soupeře, který ale opravdu skvěle bránil a pustil domácí jen do jedné větší šance. Tu však Fulnek nevyužil. Domácí postupem času vyvíjeli na hosty čím dál tím větší tlak, ale nic z toho nebylo. Hosté se dostali do pár ojedinělých protiútoků, ale selhávali v předfinální fázi na zkušené obraně. První poločas větší příležitost a tedy ani branku nepřinesl.

Fulnek dal dvě branky

Druhý poločas pokračoval v nastoleném trendu, kdy domácí Fulnek svého soupeře zatlačil na půlce a Čeladná se jen bránil. Hosté dlouho odolávali, ale nakonec velkému tlaku přece jen podlehli. V 66. minutě se po pěkné kombinaci prosadil Černín - 1:0. Domácím nejspíše touto brankou rozhodli o utkání. Hosté úplně vypadli ze hry a nedostávali se ani na dostřel. Fulnek mohl přidat ještě více branek, ale koncovka mu moc nevycházela. Pojišťující branka přišla v 80. minutě, to se do zakončení dostal Stratil a proměnil jej v gól - 2:0. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo. Fulnek si po předchozí porážce připsal další tři body. Čeladná odjíždí s prázdnou.

V příštím kole čeká Fulnek zápas v Pusté Polomi. Čeladná hraje v Oldřišově.