23.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Petřvald zvítězil v Jakubčovicích

11

V sobotu do Jakubčovic přijel odpočatý Petřvald, kterému se minulé kolo přesunulo na 1. květen.

K výhře pomohly dvě asistence kapitána Kovaříka

První větší šanci jsme mohli vidět až ve 31. minutě, kdy kapitán hostující týmu Kovařík zatáhl míč po lajně a dal pod sebe na Macíčka, který už měl poměrně jednoduchou práci. Do kabin se šlo za stavu 0:1 a diváci se mohli těšit na napínavý druhý poločas. V 53. minutě Petřvald po standartní situaci nastřelil břevno a dorážka šla mimo tři tyče. Utkání pak doprovázelo spousta faulů, ofsajdových situací a standartních situací. Ani jeden z týmu dlouho nedokázal výraznějším způsobem ohrozit soupeřova brankáře. V 92. minutě šel Petřvald do protiútoku, na jejímž konci zakončoval do prázdné brány Tomáš Vengřinek. Druhou asistencí se blýsknul Kovařík. Petřvald zvítězil a musí se připravit na anglický týden, kdy je nejprve ve středu čeká Dolní Benešov a o víkendu náročné utkání s Orlovou.