13.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Police nasázela Kostelci nad Orlicí osm branek

18. O. Spišák , 35. M. Ansuma , 43. M. Ansuma , 49. J. Matějka , 50. M. Ansuma , 85. T. Mucha , 86. F. Awuku , 90. T. Mucha
18

Nejgólovější utkání viděli diváci v Polici nad Metují, kde domácí tým zvítězil 8:0.

Police si vypracovala třígólový náskok

Gólové hody si v tomto utkání užili domácí diváci, kteří se celkově radovali z branky osmkrát.

Skóre otevřel v 18. minutě Ondřej Spišák, který svou ranou zařídil vedení Police. 1:0.

Ve 35. minutě zvyšoval na 2:0 Musa Ansuma. Ve 43. minutě překonal hostujícího brankáře Matouška opět Musa Ansuma, který upravil na poločasových 3:0.

Musa Ansuma vsítil hattrick

Druhý poločas gólově přivítal ve 49. minutě Jakub Matějka, když zvyšoval už na 4:0.

Na rozdíl pěti branek upravil v 50. minutě Musa Ansuma, který v utkání zaznamenal hattrick.

V 85. minutě se prosadil i střídající Tomáš Mucha. 6:0. Hned v 86. minutě přidal sedmou trefu Felix Awuku.  Na konečných 8:0 upravil svou druhou trefou v zápase Tomáš Mucha. Police tak suverénně porazila poslední Kostelec nad Orlicí.

Spartak Police nad Metují
Libor Vacho (trenér): "Dnes jsme potěšili sebe i fanoušky solidním výkonem. Od zítra tvrdě do práce, abychom se připravili na další důležité zápasy."

FK Kostelec nad Orlicí
Kamil Kaplan (trenér): "Utkání v režii domácího týmu. K výsledku není třeba dalšího komentáře."

L. Vacho [-] - O. Spišák [-] , M. Mbah [-] (81. T. Gregar [-] ) , J. Klapkovský [-] , M. Moravec [-] , O. Havrda [-] , P. Franc [-] (67. T. Mucha [-] ) , L. Kudláček [-] , J. Matějka [-] (77. J. Martinec [-] ) , M. Ansuma [-] (67. F. Awuku [-] ) , F. Kalaš [-]

T. Matoušek [-] - L. Říha [-] (46. D. Sejkora [-] ) , J. Švandrlík [-] (77. J. Halbrštát [-] ) , M. Kytlík [-] , R. Müller [-] , P. Klapal [-] , M. Plocek [-] , O. Kotyza [-] , M. Pups [-] , K. Kaplan [-] , R. Dostálek [-] (78. M. Žežule [-] )

ŽK: 4. J. Švandrlík , 47. M. Kytlík , 73. K. Kaplan .
Počet diváků: 275. Rozhodčí: VÍCH Patrik - IKIZGÜL Varol, NOVOTNÝ David.