10.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

Jasná záležitost! Libodřice - Liblice 4:0

35. P. Batelka , 38. P. Škopek (p.) , 79. P. Batelka , 89. J. Kovařík
11

Libodřice na svém hřišti přivítali nováčka z Liblic. Očekával se vyrovnaný fotbal, jak se zápas vyvíjel?

Dva

Mladý rozhodčí Mojžíš hvízdl do píšťalky a pro zhruba šest desítek fanoušků v ochozech to znamenalo konec nervózního čekání na začátek zápasu. Od první vteřinky bylo jasné, kdo je lepší.

Domácí byli živější, důraznější a kvalitnější na míči. Na první gól museli fanoušci čekat až do 35. minuty, kdy se trefil domácí Batelka. 1:0

Skóre 1:0 nesvítilo na výsledkové tabuli dlouho. O 3 minuty později navýšil vedení svého týmu Škopek. 2:0

Více branek již nepadlo, do kabin se tak šlo za pověstného stavu 2:0

Sklapne Csaplárova past?

Je to jen pověst

Hostující trenér Liga zcela pochopitelně nebyl spokojen s výkonem svého týmu, logicky tak sáhl ke střídání. Lance nahradil teprve sedmnáctiletý Chábera.

Domácí však byli dále výrazně lepší, ale narozdíl od prvního poločasu začali své šance i zahazovat, dlouho tak trval gólový půst v druhém dějství.

Náročný domácí divák se dočkal až v 79. minutě. Libodřický střelec Batelka se trefil podruhé v zápase a definitivně pohřbil naděje hostujícího týmu na bodový zisk.

Liblickým se nedá odepřít snaha, ovšem domácí obrana zkrátka fungovala jako dobře namazaný stroj. Za zmínku stojí stoperská dvojice Baško-Šafránek, která se vyrazně zasloužila o 0 na kontě vstřelených gólů soupeře.

Minutu před koncem základní hrací doby ještě vstřelil branku domácí Kovařík. 4:0

Více branek nepadlo a Libodřice si tak připisují 3 body za jasné domácí vítězství.

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Jasna výhra. Soupeř nic neměl. My mohli dát snad deset gólů. Jen škoda že jsme těch gólů nepřidali více.

P. Skočdopole [-] - J. Kovařík [-] , P. Škopek [-] (70. L. Lanc [-] ) , J. Košík [-] (60. V. Patočka [-] ) , M. Hovorka [-] , P. Batelka [-] , R. Hurt [-] (60. F. Krejčí [-] ) , L. Pohanka [-] , F. Šafránek [-] , A. Baško [-] , T. Němec [-]

TJ Liblice
J. Bartyzal [-] - J. Vondrášek [-] , T. Pop [-] , J. Hrstka [-] , R. Lanc [-] (46. A. Chábera [-] ) , P. Pačes [-] , J. Nouzák [-] , L. Plachý [-] , F. Řípa [-] (79. T. Nouzák [-] ) , F. Bahr [-] , M. Strnad [-]

ŽK: 21. P. Batelka , 41. L. Pohanka , 65. P. Škopek , 69. T. Němec , 83. L. Lanc - 14. R. Lanc , 14. J. Hrstka , 46. J. Nouzák , 83. J. Bartyzal .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: MOJŽÍŠ Marek - MLÁZOVSKÝ David (N), BUBNÍK Jiří (N).