24.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Česká Skalice bodovala počtvrté v řadě

76. M. Tipelt , 84. S. Hanel
8

Česká Skalice v minulém kole dokázala remizovat v Polici a jako první na jaře obrala lídra tabulky o body. Na dobrý výkon navázala i v domácím zápase proti Dvoru, kdy zvítězila 2:0.

První půle bez branek

V první půli se diváci branky nedočkali, hosté byli častěji na míči, ale větší šance si vypracovali domácí, ovšem střely Hanela a Diviše těsně minuly Matulovu branku. V největší příležitosti Dvora zase poržel domácí gólman Šťastný.

Zápas ovlivnila červená karta

Zlom přišel v 54. minutě, kdy hostující Olawoyin obdržel druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. Skalice využila početní převahu v 76. minutě, kdy Diviš pěkným centrem našel Tipelta a ten hlavičkou poslal domácí do vedení. O výhře domácích rozhodlo v 84. minutě duo Hanel-Diviš, kdy Diviš pěknou přihrávkou do vápna prostrčíl míč na Hanela a ten se nemýlil.

TJ Jiskra Česká Skalice
Petr Liška, trenér: Poctivě odpracovaný zápas, korunován 3 body, které jsou pro nás velmi důležité! Děkujeme všem příznivcům za podporu! Makáme dál!

TJ Dvůr Králové nad Labem
Zbyněk Dujsík, trenér: O naší porážce rozhodlo hloupé vyloučení za nerozhodného stavu.

J. Šťastný [-] - M. Tipelt [-] , V. Novotný [-] , P. Železov [-] (79. P. Sedláček [-] ) , J. Chmelík [-] , T. Pácalt [-] , O. Resler [-] (64. V. Výborný [-] ) , M. Diviš [-] , J. Hánl [-] , S. Hanel [-] (88. V. Resl [-] ) , P. Rompotl [-]

V. Matula [-] - M. Jirousek [-] , L. Trnka [-] , D. Žaba [-] (63. Z. Hampl [-] ) , D. Vitebský [-] , A. Ngantsie [-] , T. Olawoyin [-] , F. Machač [-] , M. Hruška [-] , J. Rejl [-] (23. D. Sojka [-] ) , M. Janata [-]

ŽK: 18. T. Olawoyin , 69. M. Janata , 71. Z. Hampl , 90. F. Machač . ČK: 54. T. Olawoyin .
Počet diváků: 220. Rozhodčí: Martínek Miroslav - HORSKÝ Leonard, JEŽEK Jakub.