18.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Tak to byl nářez!

15

Pravý nefalšovaný fotbalový nářez nadělily Sezemice svému soupeři z Ostřešan, když zvítězily na jeho stadionu 1:8. Vymalováno bylo již po poločase, kdy domácím zazpíval tenisový kanár. Demolici režíroval kanonýr Bukač svým druhým jarním hattrickem.

Kanár jako v tenise

Krásná návštěva 129 diváků byla zvědavá, zda AFK dokáže potrápit na jaře bezchybné Sezemice. Brzy bylo jasné, že nedokáže a navíc skončí utkání jasným debaklem.

Hned první akce přinesla hostujícímu Spartaku vedení, když odražený míč poslal zpět do sítě Reinberg - 0:1.

O dvě minuty později se poprvé do střelecké listiny zapsal Radek Bukač, když se prezentoval ladnou rybičkou - 0:2.

Stejný hráč pak v 17.minutě vytrestal vyběhnuvšího brankáře Ostřešan Jákla, když ho dalekonosným pokusem snad ze 60 metrů dokonale zaskočil - 0:3. Je vidět, že to od půlky hřiště zkouší čím dál více hráčů, v poslední době třeba Lukáš Hanzl (Křičeň) nebo Ewerton (Baník Ostrava).

Ke kurióznímu gólu dodal úspěšný střelec: "Už před zápasem jsem si říkal, že fouká vítr, tak to zkusím..."

Když v 19.minutě Denis Sušil zvyšoval na 0:4, byli domácí zralí na ručník. Hra se pak trochu uklidnila, zbylé dva zářezy si hosté ale schovali na úplný závěr poločasu. Úspěšnými střelci byli Vykoukal a Kmetík - 0:6.

Zápas se už jen dohrával

Druhý poločas už byl co se týče produktivity Spartaku Sezemice slabší, tomu se ovšem nelze tak úplně divit.

V 51.minutě dostal ideální přihrávku do uličky Kašpar a tak zkušený hráč se mýlit nemohl - 0:7.

O minutu později docílil alespoň čestný úspěch Ostřešan Vlastimil Křivka - 1:7.

Konečnou podobu výsledku pak dala akce ze 65.minuty, spolupráce Denise Sušila s Bukačem končila střelou do prázdné brány. Nejlepší střelec soutěže si tak připsal již 28.gól!

AFK bude chtít na tuto blamáž co nejrychleji zapomenout, zároveň je výsledek jasným důkazem toho, že Sezemice mají aktuálně skvělou formu.