26.kolo, Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

--

--

OHLASEM: Cholupice po emotivním závěru dohrávaly v devíti, dobře hrající Zlíchov i tak porazily 2:0

6

Zlíchov na domácím hřišti přivítal Cholupice. Utkání to bylo velmi zajímavé a domácí měli spoustu šancí. Výborně však za hosty zachytal Tomáš Hanslík, ze kterého domácí udělali hrdinu, jelikož neinkasoval ani jednou a udržel páté čisté konto v sezóně.

Za hosty se po půlhodině hry prosadil Štěpán Hrazdíra a poločas skončil vedením hostí 1:0.

Do statistik zápasu se rovněž zapsal Daniel France, který v 65. minutě obrdžel žlutou kartu. O 15 minut později navýšil vedení Cholupic na 2:0.

V poslední minutě však obdržel Daniel France druhou žlutou kartu a mohl jako první otestovat, jestli zlíchovský správce pustil ve sprchách teplou vodu. Vzápětí ho následoval s červenou kartou ještě Tomáš Moravec a Cholupice dohráli zápas v devíti hráčích.

Na 11. až 14. pozici jsou nyní týmy Meteoru, Cholupic, Zbraslavi a 1999 Praha srovnáni s 23 body na kontě.

FK Zlíchov 1914
Václav Bellada - trenér: S Cholupicemi jsme hráli vyrovnaný zápas. My jsme měli více ze hry a drželi míč. Na vyložené šance jsme vyhráli 7:4, ale skvěle zachytal hostující brankář. Cholupice naopak byli produktivní a v koncovce prokázali větší kvalitu.

O. Zika [-] - M. Lukes [-] , J. Černý [-] (61. D. Nsingani [-] ) , L. Tománek [-] , J. Chochola [-] , Š. Vošta [-] , L. Chalupa [-] , J. Šrédl [-] , T. Wolf [-] , D. Boubín [-] (77. M. Kopecký [-] ) , . Selyvonenko [-] (77. J. Slabyhoud [-] )