19.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Kravaře potvrdily formu

80. J. Cenek - 5. M. Silber , 20. N. Chřibek , 25. M. Halaška , 32. T. Kodenko (vl.) , 90. J. Heger
12

Kravaře zavítaly do Datyní s nadějí na body. Domácím se ale na jaře zatím obě kola vydařila, a tak oba týmy čekaly vyrovaný souboj.

Snový začátek pro Kravaře

Hosté začali velice dobře, kdy hned v 5. minutě otevřel skóre po dorážce Silber. Ve 20. minutě si obešel obránce Chřibek a zakončoval na zadní tyč. Za 5 minut si Halaška všiml, že soupeřův brankář je venku a lobem ho překonal na 3:0. Nešťastný první poločas podtrhli domácí vlastním gólem z poloviny hřistě.

Oba týmy přidaly branku

V druhém poločase se domácí tým alespoň herně trochu soupeři vyrovnal. V 80. minutě se mohly Datyně radovat alespoň ze snížení. Obránce Kravař se nepohodl s vybíhajícím brankářem a Cenek už měl před sebou jen prádnou bránu. V 90. minutě hostující Heger proměnil svou třetí šanci v poločase a upravil tak skóre na 5:1. Kravaře opět zvítězily a dotahují se na vrchní příčky tabulky.

TJ Havířov - Dolní Datyně
Trenér Blejchař: První poločas jsme úplně prospali a ve 30. minutě bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Musíme si ale přiznat, že soupeř byl ale dnes lepší a zaslouženě vyhrál.

Městský FK Kravaře
trenér Krzisch: Zápas se mi hodnotí velice dobře. Podali jsme dobrý výkon po taktické i fyzické stránce.

T. Chelmecký [-] - V. Kudláček [-] , T. Kodenko [-] , M. Střižík [-] , T. Zbavitel [-] , V. Dudek [-] , L. Stebel [-] , K. Rozsíval [-] , M. Cileček [-] , J. Cenek [-] , J. Ndanusa [-]

L. Hudeček [-] - R. Baranek [-] (60. J. Ohřál [-] ) , M. Halaška [-] (86. D. Peterek [-] ) , J. Barcal [-] , P. Ferenz [-] , N. Chřibek [-] (46. J. Heger [-] ) , J. Tesařík [-] (73. P. Kurka [-] ) , M. Silber [-] , O. Bitomský [-] , R. Kutty [-] (86. P. Ferenz [-] ) , V. Těžký [-]

ŽK: 23. M. Cileček , 74. K. Rozsíval , 77. V. Kudláček - 45. R. Kutty , 88. J. Barcal .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: BORÁŇ Tomáš - PETROŠ Radim, VOJKOVSKÝ Michael.