15.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

15. P. Krákora , 75. J. Koula (p.) , 87. P. Tichý
0

Na hřišti čtvrtých Jevan se představily páté Pečky. V krásném odpoledni se dal očekávat zajímavý zápas, ale byl to spíše boj než fotbalová krása. A pro domácí úspěšný...

Na obou stranách zvonily tyče

Ani jeden z týmů nechtěl udělat hned zpočátku chybu a tak se týmy chvilku jen tak oťukávaly. V první šanci se objevili hosté, ale pečecký forward trefil jen tyč Tolstikovovy brány. V patnácté minutě se k míči po rohu zahraném skvěle Končickým dostal Pavel Krákora a otevřel skóre zápasu - 1:0. Zbytek poločasu se odehrával uprostřed hřiště s minimem šancí. Pokud se nějaké objevily, končily mimo brankové konstrukce. za zmínku stojí jen další šance Pavla Krákory, kdy míč zvonil na tyč. Ale přítomná stovka diváků se rozhodně nenudila a užívala si fotbal v podání týmů horní poloviny tabulky.

Bojovný druhý poločas

I druhý poločas začal v důrazném a bojovném stylu. Na branky si však diváci museli počkat až do závěrečné čtvrthodiny. Po jedné šanci na obou stranách zlikvidovali gólmani. V pětasedmdesáté minutě se k sólu nadechl Bečvařík, vyslal utěšenou střelu na Hemmera, který fantastickým zákrokem míč vyrazil před sebe. Dobíhající Popelka byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. Balón si na značku desetimetrového kopu postavil šutér Jiří Koula a nemýlil se - 2:0. Fotbalový účet tohoto utkání uzavřel Petr Tichý, který ranou z trestného kopu z pravé strany navýšil skóre na 3:0. Jevany si svojí výhrou upevnily čtvrtou příčku, Pečky se propadly o jedno místo dolů.

FC Jevany
Jan Lahoda, trenér: Zápas byl rychlý a tvrdý, ale ne moc pohledný. Pečky se prezentovaly jako velmi dobré mužstvo a tak jsme rádi, že jsme jim vrátili podzimní porážku.