HISENSE Hráč kola RADIM CHYLA: Ukázali jsme týmového ducha a dali tři góly

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen opět hráč SK Olympia Ráječko, tentokrát Radim Chyla. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde...

0
Radime, gratuluji k vítězství v anketě. Potěšilo tě to? Anketu opět ovládlo Ráječko, na 2. místě byl dokonce i tvůj spoluhráč David Bartoš.
Děkuji, abych pravdu řekl, tak trošku mě to přece jenom potěšilo (smích). Je pravda, že na jaře jsme silní jak na hřišti, tak v anketách.
Sledoval jsi průběh hlasování? Kdo myslíš, že ti poslal nejvíce hlasů?
Ano sledoval, hlasoval jsem urputně pro Dejvu Bartoše, akorát Zouhy podle mě založil IT oddělení abych to vyhrál, podobně na tom byl asi Davča Juran.
Připravíš si pro spoluhráče nějaké dobré pohoštění? Nebo ti to pokladník Kuba Sedlák naúčtuje “jinak”?
Určitě budu muset, Kuba je v tomhle nekompromisní, takže určitě probereme co přinesu nebo kolik přispěju na závěrečnou.
Jen tak ze zvědavosti, byli jste v kabině spokojeni s příspěvkem Jakuba, který vyhrál minulý týden? Nezapomněl na vás?
Já osobně velmi, za mě to byl strašně dobrej rozhovor už jenom proto, že mě zmínil tolikrát a Zouhyho, že v přípravě nedal penaltu (smích). O tom ,že by něco donesl nevím. Budu se ho muset zeptat.
Nyní už k zápasu, o víkendu jste porazili Mutěnice 3:1. Jak by si zhodnotil utkání?
Utkání hodnotím velmi dobře, prvních dvacet minut jsme na tom nebyli dobře, dostali jsme laciný gól, potom už to šlo mírně nahoru. O poločase jsme výborně vystřídali (smích). Ne, bylo vidět, že druhý poločas vážně chceme vyhrát stejně jako s Kunštátem. Takže jsem ani na chvíli nepochyboval, že by jsme si neodvezli tři body. Ukázali jsme týmového ducha a dali tři góly.
Nastoupil si do až do druhého poločasu po kterém jste prohrávali 1:0, s jakými pokyny si nastoupil na hřiště? Trenér tě vyzdvihl za tvoji aktivitu, nejspíš si měl velký podíl na obratu.
Pokyn byl pro všechny stejný. Druhý poločas to otočíme a vyhrajeme. Jestli to tvrdí trenér, asi na tom bude trochu pravdy, ale za mě to byl spíš výkon všech.
Na jaře je to od vás zatím na 100%, čím si vysvětluješ takový parádní start na jaře?
Kdybych napsal příprava, kluci v kabině by se mě vysmáli. Myslím si, že je to hlavně parta, kterou v Ráječku máme okolo fotbalu, nemyslím jenom kabinu, ale všechny, kteří se tam o to starají.
Příští zápas přivítáte Spartu Brno a bude to přímý boj o 3. místo, co od zápasu čekáš?
Od zápasu čekám, že to bude těžké a že se porveme o třetí flek, mají kvalitní tým. Navíc spoustu hráčů tam znám, takže se na ten zápas hodně těším. Věřím, že když budeme chtít jak v Mutěnicích druhý poločas nebo jako v zápase s Kunštátem, nemám vůbec strach o výsledek.
Radim a jeho výběr z kabiny Olympie:
Největší kliďas týmu?
Řekl bych, že tady je to bezkonkurenční Jakub klidná hlava Sedlák.
Největší srdcař?
Tady bych asi řekl, že to bude Asák. Nebo Dejva Juran, protože je schopnej si kvůli týmu nevyprat klidně půl roku.
Nejlepší bavič v týmu?
Pro mě osobně to bude Maňas.
Nejrychlejší hráč?
Tady bych vsadil na Pořeza, když se rozběhne, lítá tráva.
Nejpomalejší hráč?
Jako zvolil bych Žaka, při poslouchání taktiky mu to chvíli trvá (smích).
Hráč s nejtvrdší střelou?
Nejtvrdší střela? Tady není nad čím přemýšlet... Michal Zouhar, když se do toho opře levou nohou tak krása střídá nádheru. Jak sám říká, v téhle sezóně už 2x úřadovala.
Hráč s nejhorší střelou?
Nejhorší... Tady to vezmu na sebe, přece jenom jsem útočník a zase tolik gólů nedávám.
Kdo z kabiny nejvíc vypije a kdo nejméně vydrží?
V kabině si vždycky někdo vytáhne černého Petra, takže bohužel na to nemám jednoznačnou odpověď
Čemu se věnuješ, když zrovna nejsi na hřišti?
Jsem GAMER. Takže frčím hodně PC a PS5 ve volném čase.
Fantastickej portál. Myslím si, že všichni co jsou vybráni ať už do sestavy kola nebo to nakonec vyhrají moc rádi, že se tomu věnujete.