3.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2017-2018

--

Červený Kostelec čtyřmi góly zdolal bojovné Lázně Bělohrad

30. J. Hundák , 53. O. Koval , 57. T. Petr , 70. M. Srkal
0

Fotbalisté Lázní Bělohrad si v úvodu zápasu vytvořili herní převahu, góly však stříleli pouze domácí, kteří se trefili celkem čtyřikrát.

Do zápasu vstoupili aktivněji fotbalisté Lázní Bělohrad. Ti se více drželi na balonu a snažili se vést útoky po křídlech. Obrana Červenokosteleckých ale byla pozorná a soupeři příliš vyložených šancí nedovolovala.

Červený Kostelec na druhé straně udeřil prakticky z první větší šance. Ve třicáté minutě, několik vteřin po krátké občerstvovací pauze, domácí rozjeli po pravé straně hřiště rychlou akci, která vyústila v gólové zakončení Jakuba Hundáka.

Ve zbytku poločasu Bělohradští chtěli nadále pokračovat ve svém aktivním přístupu, vyrovnat se jim přesto nepodařilo.

I ve druhém poločase se prosazovali výhradně domácí. V padesáté třetí minutě vyslal gólman Petr Kobos dlouhým nákopem do úniku Ondřeje Kovala. Domácí útočník si tváří v tvář brankáři Marku Gallovi poradil a zvýšil na 2:0.

O další čtyři minuty později už to bylo 3:0. Centr z levé strany dostal do bělohradské sítě Tomáš Petr. Na konečných 4:0 domácí upravili dvacet minut před koncem. Jeden z domácích hráčů v sedmdesáté minutě prokličkoval až do vápna hostů. Jeho zakončení sice brankář Gall zlikvidoval, ke gólové dorážce se ale dostal Marek Srkal. Červený Kostelec tak zvítězil 4:0.

TJ Červený Kostelec
Josef Macek - vedoucí mužstva TJ Červený Kostelec: Do 25. minuty měli hosté převahu, poté jsme hru přebrali do vlastních rukou a utkání po přestávce během čtyř minut rozhodli.

P. Kobos [-] - J. Hundák [-] , T. Petr [-] (84. P. Liška [-] ) , O. Koval [-] (55. T. Martínek [-] ) , S. Štelzig [-] , D. Petrů [-] , M. Barták [-] , M. Srkal [-] , P. Runkas [-] , D. Hála [-] (61. J. Svoboda [-] ) , M. Kováčik [-]