22.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Ráječko poprvé na jaře prohrálo

4

Okresní derby na půdě favorizovaných Boskovic, Ráječko přijelo odhodlané a chtělo jednoznačně pokračovat v jarních výsledcích. Domácí byly ale proti.

REPORT PŘIPRAVUJEME

FC Boskovice - Letovice
Jiří Fadrný (hráč): Ráječko bylo těžkým soupeřem a jsme rádi, že jsme je porazili a dotáhli se bodově na druhé místo. Samotný zápas první poločas nabídl šance jen na jedné straně, ale bylo z toho poločasové vedení jen 1:0. Druhý poločas začal stejně jak končil ten první a to šancemi ale žádná brankou neskončilo a tak přišlo po pěkné akci vyrovnání na 1:1 z první vážnější šance hostů. Pak se hra přelévala ze strany na stranu a Ráječko mělo velkou šanci otočit zápas. Po velké šanci hostů přišel trest na druhé straně, kdy krásnou akci Hlaváčka dorazil do branky Minx. Výsledek jsme ubránili a zaslouženě vyhráli.

J. Bednář [-] - V. Cichra [-] (65. J. Havelka [-] ) , R. Hlaváček [-] , O. Paděra [-] , J. Fadrný [-] , J. Minx [-] , V. Živný [-] (15. M. Pokorný [-] ) , J. Novák [-] , L. Závodný [-] , R. Klepáček [-] , J. Stara [-]