10.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Dvůr si z Týniště odvezl všechny body

54. T. Formánek , 58. K. Allen , 78. K. Allen (p.)
9

Do Týniště zavítal exdivizní Dvůr a díky dvěma gólům v rychlém sledu z druhé půle si odvezl všechny tři body.

První poločas branku nenabídl

V první půli byli k vidění šance na obou stranách ani jedna však gólově neskončila a do šaten se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Hosté zápas rozhodli dvěma slepenými góly

Skóre se poprvé měnilo v 54. minutě, kdy se po závaru před brankou Ottmara nejlépe zorientoval Formánek a poslal dvůr do vedení. Druhou branku přidali hosté o tři minuty později, kdy si centr z pravé strany našel nikým nehlídaný Allen Kwesi Randy Ian a zvýšil na 2:0. Stejný hráč upravil i na konečných 3:0, když nepohrdl pokutovým kopem a poslal Ottmara na druhou stranu.

SK Týniště nad Orlicí
Petr Janda, vedoucí týmu: Na začátku utkání jsme trefili tyč a neproměnili stoprocentní příležitost a pak následoval z naší strany u většiny hráčů výkon bez nasazení, bojovnosti a kvality. Opakujeme stále stejné individuální chyby, což nás opakovaně stojí body. Tímto výkonem budeme body sbírat těžko. Soupeři, kterému jsme to hodně usnadnili, gratulujeme.

TJ Dvůr Králové nad Labem
Tomáš Otradovský, sekretář: Všechna čest před celým týmem. Hrát se utkání ve čtvrtek, museli by k němu jet dorostenci. Kabinu zasáhla viróza, v týdnu se vůbec netrénovalo, přesto se řada kluků k utkání vydala, aby bojovala o co nejlepší výsledek. Výhra je o to cennější, zvlášť po minulé domácí porážce.

R. Ottmar [-] - R. Kollár [-] , M. Šotola [-] (70. D. Diblík [-] ) , D. Krupka [-] , A. Provazník [-] , J. Forejtek [-] (85. T. Brandejs [-] ) , M. Cvejn [-] , J. Šreibr [-] , T. Repák [-] , M. Kadavý [-] , D. Šedivý [-]

A. Šenfeldr [-] - T. Picha [-] , D. Vitebský [-] - M. Janata [-] , F. Machač [-] - L. Trnka [-] - A. Ngantsie [-] , K. Allen [-] (88. ) , F. Horák [-] , T. Formánek [-] , D. Sojka [-]

ŽK: 70. J. Forejtek , 83. D. Krupka , 85. J. Šreibr - 28. K. Allen .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Orálek Kamil - DRÁBEK Tomáš, ŠPAČEK Jaroslav.