7.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Boskovice daly pověstného "bůra", odnesly to Ratíškovice - FOTO

5

Čtyři zápasy bez porážky a chuť výtězit je opět cítit z hráčů Boskovic, tentokrát to doslova odskákaly Ratíškovice.

REPORT PŘIPRAVUJEME

FC Boskovice - Letovice
Jiří Fadrný (hráč): Do dalšího domácího zápasu jsme šli s tím, že ho chceme za každou cenu zvladnout. Od začátku zápasu jsme si za tím tvrdě šli a výsledek je toho jasným důkazem. První poločas jsme začali aktivně a jen vinou našeho špatného zakončení nebyl zápas rozhodnutý už v prvním poločase. Do kabin se šlo za stavu 2:1 a do druhého poločasu jsme nastoupili s ještě větší aktivitou a převaha na hřišti byla vidět čím dál víc. Brzy jsme zápas rozhodli 3 a 4 gólem. Nakonec to skončilo 5:1 a zaslouženě jsme vyhráli.

FK Baník Ratíškovice
Petr Zemánek (trenér): Po celkem vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme inkasovali dvě zbytečné branky a sami vstřelili pouze jednu i když jsme měli ještě dost šancí, které jsme neproměnili, tak ve druhém poločase i vinou nuceného střídání se naše hra rozpadla a už to bylo pouze o jednom mužstvu. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě.

J. Bednář [-] - V. Cichra [-] , R. Hlaváček [-] (84. M. Najer [-] ) , L. Sychra [-] (84. M. Pokorný [-] ) , F. Sychra [-] , O. Paděra [-] , J. Fadrný [-] , J. Novák [-] (84. J. Kazda [-] ) , M. Stříž [-] , R. Klepáček [-] , J. Stara [-] (82. D. Sychra [-] )

J. Měchura [-] - L. Kočiš [-] , D. Antoš [-] (70. D. Sukup [-] ) , M. Ševčík [-] , D. Macek [-] , S. Toman [-] (70. J. Šťavík [-] ) , P. Zemánek [-] (55. Š. Kordula [-] ) , T. Knotek [-] (82. L. Polanský [-] ) , T. Petrucha [-] , R. Dobeš [-] , P. Venclík [-]

ŽK: 39. L. Kočiš , 43. P. Zemánek , 45. D. Macek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: DANIEL Petr - KUBEC Radek, ŠENKÝŘ Petr.