12.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Bosonohy slaví výhru po dlouhých osmi kolech - FOTO

9

Domácí Bosonohy se před úvodním hvizdem nacházeli na samém dně tabulky, na svém hřišti nedokázali vyhrát poslední tři utkání a tak se čekalo, že Rajhradice odvezou alespoň nějaký bod, skutečnost byla však jiná.

REPORT PŘIPRAVUJEME

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): Dostali jsme gól hned na začátku zápasu, ale na štěstí nás to spíš nakoplo. Srovnali jsme ze standardní situace a druhý gól dali po presinku v šestnáctce. Na 2:2 soupeř srovnal po dlouhém autu a centru na zadní tyčku. Druhy poločas jsme se snažili hrát a tlačit soupeře. Po ojedinělé akci soupeře nastřelili naši ruku v pokutovém území a kopali penaltu. Její neproměnění rozhodlo asi zápas. My jsme pak dali dvě branky po standardní situaci.

TJ Rajhradice
Jan Doležel (hráč): Posilněni výhrou nad týmem z Lednice jsme na tuto výhru chtěli navázat venku v Bosonohách. Začátek utkání nám vyšel, vstřelili jsme branku a místo uklidnění jsme nechali soupeře otočit na 2:1. Do konce poločasu jsme zvládli vyrovnat a od 46. minuty se šlo od nuly. Začátek druhého poločasu se nám podařil, první půlku jsme nechali v kabině, na soupeře jsme vletěli a zaslouženě jsme měli výhodu pokutového kopu. Tady se utkání zlomilo, penaltu jsem neproměnil a poté jsme naopak inkasovali. Herně nám vyšel lépe druhý poločas ale bohužel to nestačilo a my musíme zase přepnout na domácí utkání.

M. Oros [-] - J. Šíma [-] (82. P. Moučka [-] ) , S. Lerch [-] , K. Konečný [-] , P. Čoupek [-] (70. P. Dohnal [-] ) , Š. Pelán [-] , P. Táborský [-] (74. M. Svoboda [-] ) , O. Osladil [-] , T. Lukšija [-] , M. Hladký [-] , P. Dedič [-] (82. M. Pakosta [-] )

T. Šebela [-] - J. Svoboda [-] , J. Pánek [-] , T. Kouřil [-] , P. Outrata [-] (46. P. Novák [-] ) , J. Štreit [-] (46. P. Šnyrch [-] ) , J. Doležel [-] , M. Bělák [-] , F. Furch [-] (64. M. Cambal [-] ) , r. chalabala [-] , Z. Michalec [-]

ŽK: 53. T. Lukšija , 62. Š. Pelán , 90. M. Pakosta - 76. P. Novák , 90. M. Bělák .
Počet diváků: 169. Rozhodčí: Pátek David - ŠUSTR Patrik, KUČERA Roman.