21.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Jaroměř veze tři body z Dobrušky

12. D. Doucek - 23. Z. Kocourek , 30. M. Exnar , 82. J. Bano , 84. Š. Rind
9

Jaroměř napravila domácí porážku v derby s Náchodem, když v Dobrušce zvítězila 4:1.

Skóre zápasu otevřel Doucek

Dobruška se dostala ve 12. minutě do vedení, kdy Karal poslal dlouhý a přesný pas na Haška, který míč zatáhl do vápna a kolmou přihrávkou našel Doucka, který dotlačil míč do sítě. Hostům se podařilo srovnat o tři minuty později, kdy se hlavou po rohovém kopu prosadil Kocourek. Ve 30. minutě se z rychlého brejku dokázal prosadit Exnar a poslal hosty do vedení. V první půli další branky nepadly.

Jaroměř potvrdila své vítězství až v závěru

Jaroměř své vítězství potvrdila až v závěrečné destiminutovce, když se v 83. minutě po parádní střele prosadil Bano. Na konečných 4:1 upravil o tři minuty později střídající Šimon Rind.

FK Jaroměř
Miloš Exnar, trenér: Dnes jsme si byli vědomi důležitosti tohoto zápasu. Jsme velmi rádi, že jsme ukončili naši sérii porážek. Zásadní bylo, že jsme dokázali zareagovat na vedení domácích a ještě do poločasu zápas otočit. Po změně stran jsme čekali na své šance, které přišly až v samotném závěru.