HISENSE Hráč kola Martin Pavlík: Jsem rád, že mohu být součástí týmu jako je Rousínov

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče ve 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč Tatran Rousínov, Martin Pavlík. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Martine, gratuluji k vítězství v anketě. Co na to říkáš?
Především bych chtěl poděkovat všem, kteří pro mě hlasovali.
Hlasování bylo velmi těsně, zvítězil si o pouhé 1% před Rajhradickým Outratou, kdo myslíš, že ti poslal nejvíce hlasů?
Nedokážu říct, kdo nejvíce, ale určitě mě podpořila moje rodina, kamarádi a kolegové z práce.
Kolik tě to bude v kabině stát nebo pro kluky připravíš nějaké dobré pohoštění?
Kolik mě to bude stát zatím netuším, ale určitě do kasy něco přihodím (úsměv).
O víkendu jste porazily nováčka z Pohořelic 3:0, výsledek vypadá jednoznačně ale o své výhře jste rozhodli až v poslední čtvrtině utkání, byl to náročný zápas?
Zápas to byl náročný především v prvním poločase, kdy soupeř zabránil všem našim útočným akcím. V druhé půli začal pomalu fyzicky odpadat a nám začalo vycházet více akcí, ze kterých se nám povedlo vstřelit 3 branky.
Sám si vstřelil dvě branky, můžeš nám je popsat?
Na první branku mi nahrál Miloš Zbořil do malého vápna, skoro do prázdné brány a druhý gól opět asistence Miloše Zbořila, kdy se mi podařilo vstřelit branku z kraje velkého vápna na přední tyč.
Do týmu si přišel v létě jako posila, jak se v novém působišti cítíš?
Jsem rád, že mohu být součástí týmu jako je Rousínov. Jsem tu spokojený. Parta je tu skvělá, zázemí, vedení a vše okolo týmu je tu super.
Příští zápas zajíždíte na těžkou půdu do Svratky Brno, co od zápasu čekáš?
Zápas to bude náročný, věřím ale, že zvítězíme a 3 body si ze Svratky odvezeme.
Čemu se věnuješ, když zrovna nejsi na hřišti?
Mimo fotbal si zajdu rád do fitka, nebo trávím čas s přítelkyní a kamarády.
Líbí se mi, že pravidelně přidáváte informace o nižších soutěžích a lidé mají možnost dozvědět se více.