Pražský | 1.A třída sk. A

Reportáž

Hostivař se trápí. Má velkou marodku a tým okolo zkušeného kapitána Fedora je obklopen mladíky, kterým by on sám mohl dělat tátu. Spousta z nich hraje ještě za dorost a sbírá zkušenosti v mužské A třídě. Hostivař chce soutěž dohrát se ctí. Dnes však přijela na hřiště Ďáblic.

Utkání se mladíkům nepovedlo a Ďáblice vyhrály vysoko 9:0. Za domácí se 4x trefil Vojtěch Kolman a dvě branky přidal Jan Ondrůšek. Po jedné brance přidali Jan Davíde, Michal Kropík a Tomáš Smetana.

Reportáž

Sakhulov se trefil 2x a rezerva Spojů porazila Dolní Počernice

Počernice přivítaly Spoje a utkání bylo velmi vyrovnané. Za domácí se na 20 minut představil Bilel Wahbi, bývalý hráče tuniského prvoligového Monastiru. Připsal si jednu asistenci, ale bohužel ani to domácím nestačilo a Spojům podlehli 3:1, když utkání bylo opravdu vyrovnané a hosté na 3:1 zvyšovali až v závěru.

Reportáž

Tempo potvrdilo roli favorita a Újezd Praha 4 porazilo

Újezdu se nedaří. Prohrál 3x v řadě a na domácím hřišti ho čekal další nelehký úkol. Přijel rezervní tým Tempa, který se nachází na 5. příčce tabulky.

Tempo do utkání vstoupilo dobře, ale ve druhém poločase domácí mohli utkání zdramatizovat. Bohužel se tak nestalo a připsali si tak další, již čtvrtou porážku v řadě.

Reportáž

Vinoř ve druhé půli zásluhou Kocourka se Zmeškalem otočila zápas s Unionem Vršovice

Vinoř začala střílet branky a to jí přináši i kýžené body. Z posledních 3 utkání získala 7 bodů a vstřelila 14 branek. Nyní na svém hřišti přivítala druhý celek tabulky Union Vršovice, který v minulém důležitém utkání porazil Xaverov a myslí na postup do přeboru.

Reportáž

Praga po výhře s Hostivaří a remíze na Hájích chtěla zůstat na bodové vlně a v domácím utkání získat body s Březiněvsí, kterou přivítala na svém hřišti. Vzhledem k tomu, že se nachází na 14. příčce tabulky, tak by se jí body určitě hodily, ale Březiněves která se nachází v klidném středu tabulky do Vysočan nepřijela odevzdaná a v utkání chtěla také nějaké body vybojovat.

Vyrovnané utkání vypadalo, že skončí remízou, ale 4 minuty před koncem o výhře hostí rozhodl hlavou Ondřej Kupka.

Celostátní článek

Hisense naděluje televizi jednomu z Hráčů kola! Hlasujte v sestavách kola pro vaše favority

19.05.2024 15:51 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová smart TV Hisense z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc březen a duben? Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

Reportáž

Viktoria Štěrboholy měla z posledních tří utkání perfektní bilanci tří výher, kdy dokázala porazit Hostivař i silné Tempo a Újezd nad Lesy. Nyní chtěla sérii natáhnout na domácím hřišti, kde v páteční večer přivítala Háje Jižní Město. Ty však naopak z posledních 3 zápasů měly pouze jeden bod a nyní chtěly uspět. V zajímavém utkání se střelci rozjeli až po hodině hry, kdy padlo 5 branek a z vítězství se nakonec radovali hosté.

Rozhovor

Žádný rituál nemám a v případě chytání penalt se snažím co nejdéle stát uprostřed brány, abych nedal moc velkou šanci útočníkovi na využití mého pohybu, říká hráč 26. kola - 1.A třída sk. A, 2023-2024

Pražský 17.05.2024 07:21 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Matěj Lačík, brankář FC Háje Jižní Město. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

17.05.2024 06:52 40

V minulém kole se Petr Lojda trefil správně pouze jednou. Jak se v tomto kole povede brankáři FC Háje Jižní Město Matěji Lačíkovi? A jak se povede Vám?

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Za záchranou fanouška spěchal vrtulník, jinde došlo k inzultaci sudího

15.05.2024 11:20 1

O víkendu byly předčasně ukončeny dva zápasy, každý z jiného důvodu...

NEJ VÍKENDU: Z osmnácti zápasů nezískali při skóre 12:145 ani bod. K vidění byl obrat z 5:1 na 5:8!

15.05.2024 08:53 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Tipovačka na další kolo otevřena! Tak zkuste štěstí i vy!

15.05.2024 08:09 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Brankářská legenda Tomáš Grigar se pomalu loučí s Teplicemi.

15.05.2024 08:07 0

V dresu Teplic odchytal skoro 400 soutěžních zápasů. Z toho ve 119 z nich za jeho záda nepustil jediný gól. Ve 41 letech se s klubem loučí legenda.

TOP FOTKY TÝDNE: Stříkeeeeej!

14.05.2024 20:23 0

Uplynulý víkend byl plný oslav. A i přes to, že šáňo teklo proudem, došlo i na pár vyhrocených situací a také úrazů.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

14.05.2024 11:42 0

26. kolo je pryč a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola!

Ve 25. kole zvítězil dvougólový střelec týmu FC Háje Jižní Město David Pešek.

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to brankář Dolních Počernic Daniel Hájek, který zlikvidoval penaltu nebo naopak střelec Christ Nwogu, který ho v zápase jako jediný prostřelil nebo to bude někdo z dalších brankářů, jelikož jsou tentokrát v sestavě 3 nebo někdo úplně jiný?

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne.

Vaše hlasy rozhodnou!

Reportáž

OHLASEM: Dubeč si s Tempem poradila a je na čele tabulky 1. A třídy skupiny A

Zajímavé utkání bylo k vidění na Tempu, kam přijela první Dubeč.

Dubeč si utkání zkušeně pohlídala, za stavu 0:0 jí při velké šanci Tempa podržel Michal Brožek fantastickým zákrokem, ale poté už Dubeč měla utkání ve svých rukou a přidala 2 branky. Poprvé se v 36. minutě po centru z pravé strany prosadil hlavou Marek Duda a do kabin se šlo za stavu 0:1. V 54. minutě to již bylo o 2 branky, kdy první střelu Pavla Láfa Jan Havlíček vyrazil, ale na dorážku Antonína Pláška byl již krátký.

Dubeč má na čele tříbodový náskok na druhý Union Vršovice.

Reportáž

OHLASEM: Újezd začal dobře, poté však přišlo vyloučení a Ďáblice toho využily a zvítězily

Souboj týmů, keré si oba chtěly spravit chuť po minulém kole se odehrál v Újezdě nad Lesy, kam zavítaly Ďáblice.

Újezd začal v utkání dobře, kdy ho do vedení poslal David Schnedörfler, který se ve 24. minutě po narážečce z levé strany prosadil pěknou střelou.

Bohužel minutu před koncem poločasu po chybě v rozehrávce hasil požár Jakub Záruba a to pouze za cenu červené karty.

Hostům se podařilo srovnat po rohovém kopu, kdy míč do sítě uklidil Matěj Saňa. Následně otočili skóre po centru ze strany a následném doklepnutí z kopačky Michala Klímka. Na 3:1 zvyšoval Mihal Byrkovych.

Újezdu se ještě podařilo snížit z penalty, kterou proměnil Tomáš Duka.

Minutu před koncem dostal Újezd další červenou kartu a žádný další gól v zápase již nepadl.

Ve druhém poločase

Reportáž

FOTO, OHLASEM: Kunratice neproměnily penaltu a s Dolními Počernicemi jen remizovaly

Dolní Počernice, které mají záchranářské starosti přivítaly na hřiště Kunratic, které byly v utkání jasným favoritem, jelikož okupují čelo tabulky.

Kunratice se do vedení dostaly díky svému nejlepšímu střelci Christu Nwogu, který se prosadil po rohu. Zásadní moment přišel poté, když domácí neproměnili penaltu, kterou zlikvidoval Hájek v brance.

Hosté nakonec vyrovnali po hlavičce Matyáše Koryty.

Utkání tak skončilo remízou 1:1.

Reportáž

OHLASEM: Union Vršovice urval vítězství na Xaverově a čelo tabulky je stále vyrovnané

Xaverov po sérii dvou vyhraných zápasů s čistým kontem přivítal doma Union Vršovice, který si po prohře s Březiněvsí chtěl určitě spravit chuť.

Union poslal do vedení Lukáš Adámek ve 26. minutě. Za domácí vyrovnával minutu před koncem první půle Robert Sládek.

Ve druhém poločase se Xaverov dostal do vedení zásluhou Martina Honky, ale Vršovice dvěma góly v rozmezí 3 minut skóre otočily ve svůj prospěch a poskočily zpět na druhou příčku tabulky.

Vložte na pár kliknutí k zápasu fotky nebo reportáž!

12.05.2024 23:01 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

Reportáž

Souboj B týmů ovládly Spoje

Souboj sedmého s desátým to byl zápas Spojů proti Újezdu Praha 4. Do zápasu šel Újezd v pozměněné sestavě doplněné hned o 3 dorostence. Spoje hru kontrolovaly a Josef Špitálský v brance držel naděje Újezdu na body v utkání. Na ty to však nakonec Újezdu nestačilo a se Spoji prohrál 3:1.

Reportáž

FOTO, OHLASEM: Háje neproměnily penaltu, i přesto se jim během dvou minut podařilo vstřelit 2 branky a vyrovnat

Ofenzivně laděné utkání ve kterém svůj um předváděli brankáři na obou stranách. To přinesl sobotní souboj Hájí Jižní Město, kam přijela Praga.

Háje v předchozích dvou kolech dostaly vždy po pěti brankách jak od Unionu Vršovice, tak od Vinoře, kde navíc přišli o vedení v zápase. To nyní proti Pragovce, která minule porazila 3:0 Hostivař chtěli odčinit.

Utkání však začala lépe Praga, která v poločase vedla 1:0. Ve druhém poločase přežila penaltu, podažilo se jí skóre navýšit, ale během dvou minut o vedení přišla a utkání tak skončilo spravedlivou remízou 2:2.

Reportáž

FOTO, OHLASEM: Vinoř byla důraznější, porazila Březiněves a stoupá tabulkou vzhůru

Vinoř v minulých dvou kolech nasbírala 4 body, ale rovněž nasbírala i 3 červené karty. Nyní Vinoř přijela do Březiněvsi, která v minulém kola porazila tou dobou první Union Vršovice. Očekával se zajímavý duel, který hosté chtěli určitě odehrát bez obdržené červené karty. To se jim povedlo, Vinoř k tomu navíc vstřelila 4 branky a stoupá tabulkou ode dna.

Reportáž

FOTO, OHLASEM: Hostivař podlehla Viktorii Štěrboholy a zůstává poslední

Hostivař v utkání vůbec nezačala dobře a první půle jí nevyšla. Po pěti minutách dostala první branku a do poločasu prohrávala 3:0. Po vyloučení jednoho z hostujících hráčů se v druhé půli její výkon dramaticky zlepšil a druhou půlku Hostivař vyhrála 2:1. Bohužel celkově zápas prohrála 4:2, ale předvedla pěkný výkon od kterého by se mohla odrazit do dalších zápasů.

Velké hodnocení si pro náš web připravil trenér Hostivaře Miroslav Hlad.

Rozhovor

Po tom co jsme zápas otočili, tak jsme chtěli ještě nějaké góly vstřelit a to byla asi ta chyba, říká hráč 25. kola David Pešek - 25.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Pražský 11.05.2024 09:26 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! David Pešek z týmu Háje Jižní Město! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

10.05.2024 19:36 32

V minulém kole se Pavel Brož trefil správně u 3 zápasů. Jak se v tomto kole povede Petru Lojdovi? A jak se povede Vám?

Článek

Raptors dnes u Italského jezera Garda čeká semifinále Fenix Trophy

10.05.2024 11:50 0

Hráči Raptors ve středu zvládli utkání s posledními Bohnicemi, kdy o vítězství museli bojovat až do posledních minut.

Následně se přesunuli do Itálie, kde je již dnes čeká tým Enfield Town z anglické 6. ligy.

Podaří se jim postoupit do finále?

HVĚZDY V PRALESE: Moderátor Michal Hrdlička se blýskl hattrickem, Černý neudržel nervy

08.05.2024 17:59 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

NEJ VÍKENDU: Debakly tentokrát stály za to! Padly dvacetigólové hranice

08.05.2024 17:08 0

Tipovat můžete úplně v každé soutěži. Tak ukažte svůj odhad i vy!

08.05.2024 16:44 0

HISENSE SESTAVA KOLA - 25.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

08.05.2024 08:49 0

25. kolo proběhlo a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola! Ve 24. kole zvítězil brankář FC Háje Jižní Město Vojtěch Pospíšil.

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to střelec hattricku Jaroslav Novotný z Tempa, Robert Sládek z Xaverova, Daniel Mašek z Prahy nebo třeba obránce s vynikající rozehrávkou Jakub Záruba?

Hlasujte pro svého favorita výjimečně až do čtvrteční desáté hodiny večerní.

TOP FOTKY TÝDNE: Fotbal #jekruty

07.05.2024 20:39 0

Ti fanoušci! Ještě že je máme. Ovšem čím dál víc to vypadá, že se místo fotbalu chodí koukat na věčně debatující hráče s rozhodčími... Ale i to k tomu fotbalu patří.

V krátkém sledu se nedohrály dva zápasy kvůli vážným zraněním hráčů

07.05.2024 13:54 0

Bohužel, i takové věci fotbal přináší - zranění hráčů.

Reportáž

OHLASEM + VIDEO: Vysoká výhra a Dubeč je znovu na čele soutěže

V minulém kole Čechie Dubeč remizovala 1:1 s Kunraticemi a přišla o první místo v tabulce, kam poskočily Vršovice. Na Dubči bylo vidět, že si první místo v tabulce chce vzít rychle zpátky. V utkání ve kterém na domácí půdě přivítala Spoje však brzy prohrávala. Téměř ihned po inkasované brance se jí však podařilo vyrovnat a když se v utkání 2x trefil Tylšar a Plášek, byla z toho nakonec jednoznačná výhra 7:1 a první místo v tabulce.

Reportáž

OHLASEM: Union Vršovice se neudržel na první příčce a s Březiněvsí padl nejtěsnějším možným rozdílem

Union Vršovice posílen vědomím, že se nachází na první přičce tabulky přivítal na svém hřišti Březiněves, která měla na svém kontě sérii dvou proher.

Tuto sérii chtěla Březiněves přerušit a proto hrála disciplinovaně a organizovaně se snažila bránit. Když si domácí střelci vylámali zuby na Oleksandru Kelemenovi v brance nebo na brankové konstrukci a na straně hostí se k tyči trefil Dias Kaibar bylo rozhodnuto o tom, že hosté si z Vršovic odvezou všechny body.

Reportáž

Ďáblice v minulém kole předvedly perfektní výkon, hlavně směrem dozadu a porazily Spoje. V 25. kole přivítaly na svém hřišti Tempo B, které naopak minule prohrálo s Viktorií Štěrboholy. Od začátku utkání bylo znát, že Tempo si chce reputaci z minulého kola napravit. Do poločasu se prosadilo 2x. Ve druhé půli Jaroslav Novotný dovršil hattrick a celkem tak Dominik Cingel lovil 6x míč ze své sítě.

Reportáž

OHLASEM: Vinoř podruhé předvedla perfektní závěr zápasu, znovu vstřelila 5 branek a porazila Háje Jižní Město

Zápasy Vinoře nabídli minimálně v posledních dvou kolech parádní podívanou. Podívanou plnou branek i červených karet. Diváci se na jejich zápasech rozhodně nenudí a vědí, že na zápas musí přijít včas protože góly padají od začátku a odcházet nesmí než rozhodčí ukončí zápas. O tom se znovu prěsvědčili i hráči Háje Jižní Město, kteří v utkání vedli, ale třemi góly v nastaveném čase o zápas přišli.

Reportáž

Újezd vedl o poločase 2:0, bohužel během 7 minut o vedení přišel a dokonce dohrával v 9 hráčích

12. Viktoria Štěrboholy přivítala na svém hřišti pátý Újezd nad Lesy. Favorit byl v tomto utkání tedy poměrně jasný. A to se také v první půli potvrdilo, kdy Újezd některé ze svých šancí proměnil a do kabin šel za stavu 2:0. Druhý poločas však pro hosty začal nešťastnou penaltou a Viktoria Štěrboholy během 7 minut dokázala utkání překlopit na svou stranu. Újezd se poté snažil vyrovnat, ale rozhodčí hosty 2x vyloučil. Ti však i v 9 lidech nastřelili břevno a mohli utkání srovnat. To se jim však nakonec bohužel nepovedlo.

Reportáž

Sládek dal hattrick a Xaverov přehrál Dolní Počernice

Ve 25. kole přivítali Dolní Počernice na svém hřišti Xaverov. Stovka diváků viděla gól hned ve druhé minutě, kdy hosty poslal do vedení Sládek. Stejný hráč se prosadil i v minutě 50. a hattrick zkompletoval o 15 minut později. Xaverov tak díky jeho třem brankám a pevné defenzivě, která nedostala žádnou branku vyhrál 3:0.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

02.05.2024 23:09 40

Ve 24. kole měl Martin Čihák 2 správné tipy. Povede se trenérovi Vinoře lépe? A jak se bude dařit Vám?

Rozhovor

Chtěl bych si zachytat v přeboru a doufám, že se mi to na Hájích podaří, říká hráč 24. kola Vojtěch Pospíšil | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Pražský 02.05.2024 13:17 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vojtěch Pospíšil, brankář FC Háje Jižní Město.

Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

HVĚZDY V PRALESE: Marek Kincl v 51 letech přispěl gólem k výhře

30.04.2024 17:37 0

NEJ VÍKENDU: To tu ještě nebylo! V 19. minutě vedli 5:0, nakonec prohráli 5:6!

30.04.2024 17:21 0

Dokážete i vy správně natipovat celé kolo?

30.04.2024 16:57 0

TOP FOTKY TÝDNE: Chlapi, co myslíte, zvedne se ještě?

30.04.2024 16:18 0

Víkend utekl jako voda a kromě sluníčka byl také plný radosti, nadšení fanoušků, hlavně těch nejmenších, ale i zranění a dohadů s rozhodčími - no, nechceme radit, ale tyhle spory nikdy nedopadají dobře! A v případě, že jste ještě nikdy nebyli svědkem dokonalého vyklidnění na hřišti formou meditace, naše dnešní galerie by Vám neměla uniknout...

Reportáž

Újezd toho Pragovce moc nedovolil a pohodlně dokráčel k vítězství

Pátý Újezd nad Lesy v neděli přivítal třináctou Pragu. Ta do zápasu nastoupila bez několika klíčových hráčů a i přesto předvedla dobře organizovaný výkon. Na Újezd to však bohužel nestačilo a prosadit se bohužel nedokázala ani jednou. Naopak Újezd nad Lesy si šance vytvořil a proměnit dokázal hned 3 a zvítězil 3:0.

HISENSE SESTAVA KOLA - 24.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

29.04.2024 16:11 0

24. kolo je za námi a vy můžete hlasovat o tom, který hráč byl v tomto kole nejlepší. hráči kola!

Bude to někdo z obránců SK Ďáblice, kteří skvěle bránili proti Spojům nebo to bude Milan Fedor, který vstřelil dvě branky nebo někdo úplně jiný?