Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor

Celostátní článek

Hisense naděluje televizi jednomu z Hráčů kola! Hlasujte v sestavách kola pro vaše favority

19.05.2024 15:51 0

Fotbalunas.cz se spojil s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová smart TV Hisense z losování ze všech výherců sestav kola za měsíc březen a duben? Hisense je předním celosvětově působícím výrobcem inovativního sortimentu technologických produktů a světovou dvojkou v kategorii TV. Je také oficiálním partnerem blížícího se ME ve fotbale – UEFA EURO 2024.

Reportáž

Smíchov dal zapomenout na trápení v koncovce ve velkém stylu, odnesly to po vyrovnaném průběhu Litice

Smíchov začal v pravý čas sbírat body. To samé ale činí na jaře i Litice. Hosté šli ale do utkání po karetních trestech ochuzeni o důležité hráče. Když se pak k tomu přidalo po dlouhé době štěstí na kopačky domácích, byla z toho i přes vyrovnaný průběh hrozivá prohra.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 25.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

16.05.2024 22:55 111

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Dalším expertem v řadě je Michal Kořenek z Rapidu.

Rozhovor

Cesta do vyšší soutěže mě tolik neláká, ale rád bych se časem posunul výš jako trenér, odkrývá své ambice Maxim Rampa

Plzeňský Plzeň - Město 16.05.2024 00:18 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je jím Maxim Rampa z Letné. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Za záchranou fanouška spěchal vrtulník, jinde došlo k inzultaci sudího

15.05.2024 11:20 1

O víkendu byly předčasně ukončeny dva zápasy, každý z jiného důvodu...

NEJ VÍKENDU: Z osmnácti zápasů nezískali při skóre 12:145 ani bod. K vidění byl obrat z 5:1 na 5:8!

15.05.2024 08:53 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Tipovačka na další kolo otevřena! Tak zkuste štěstí i vy!

15.05.2024 08:09 0

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Brankářská legenda Tomáš Grigar se pomalu loučí s Teplicemi.

15.05.2024 08:07 0

V dresu Teplic odchytal skoro 400 soutěžních zápasů. Z toho ve 119 z nich za jeho záda nepustil jediný gól. Ve 41 letech se s klubem loučí legenda.

TOP FOTKY TÝDNE: Stříkeeeeej!

14.05.2024 20:23 0

Uplynulý víkend byl plný oslav. A i přes to, že šáňo teklo proudem, došlo i na pár vyhrocených situací a také úrazů.

Reportáž

Rapid prohrával a hrál v deseti, i tak v poklidu získal tři body. Union bude čekat v následujícím měsíci těžká šichta

Rapid měl mít v neděli klidnou práci. Union se ale po gólu přímo z rohu dostal do vedení a když poté domácí musei do deseti svitla pro ně jisrka naděje. Domácí ale i tak utkání dominovali a v klidu si dokráčeli pro další body. Hosty tak čeká v závěrečných kolech ještě hodně práce.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

13.05.2024 23:55 0

Vyhecované derby, důležité výhry Smíchova nebo Chotíkova či výhry Košutky a Letné nad oslabenými soupeři. Na sedmi stadionech se bylo znovu na co dívat, i když šlo vesměs na první dobrou o jednozančné výsledky. Zástupce v sestavě najde hned osm celků

Reportáž

Převaha Košutky vyústila v jasné vítězství nad Černicemi, zápas zkomplikovalo zranění a příjezd sanitky

Košutka měla v plánu napravit nelichotivé skóre z podzimního duelu a tím se zároveň dotáhnout blíže k horní části tabulky. Černice, které od první třetiny zápasu nemohly kvůli zraněním střídat, od začátku přehrávali a připsali si tak zasloužené vítězství.

Reportáž

Ledce neměly s Roudnou slitování a v tabulce už se dělí o stříbrnou pozici

Roudná na jaře exceluje ve venkovních zápasech, doma je tomu ale naopak. Ledce si s Roudnou bez problému poradily už v prvním poločase, když svému protivníkovi nasázely bůra a bodově se dotáhly na druhou Lhotu.

Reportáž

Prodej lístků na Majáles se vyplatil, Letná dorazila Slovan i díky výpomoci dlouho absentujícího střelce

Letná chtěla potvrdit vzrůstající formu z posledních zápasů i proti Slovan. A většina faktorů mluvila pro ně. Hosté totiž přijeli v okleštěné a to bylo hlavně ve druhém poločase na hřišti znát, když o vítězství rozhodl návrátilec do sestavy.

Reportáž

Smíchov porazil Vochov i podruhé, svou převahu ale proti deseti zužitkoval až v závěru

Minulé kolo se oba celky vyšvihly proti favoritům. Smíchov vedení na rozdíl od Vochova neudržel a tak potřeboval body tentokrát. A i když začali lépe domácí, hosté svůj výkon postupně zlepšovali a odvezli si po dlouhé době tři body ze hřiště soupeře.

Reportáž

V prvním poločase padaly góly, ve druhém červené karty. Vítěze však derby mezi Liticemi a Lhotou nepoznalo

Areály soupeřů od sebe dělí vzdušnou čarou pouhé dva kilometry. Označení utkání dvou plzeňských částí jako derby tak bylo na místě. A kritéria derby utkání splňovalo. Góly, emoce, červené karty a i zajímavý fotbal, diváci se zkrátka na začátku víkendu nenudili.

Reportáž

V duelu posledního s předposledním slavil Chotíkov, hlavně druhý poločas v Hradišti rozhodně nenudil

V Hradišti se v sobotu potkaly dva nejhorší týmy sezony. Po střetnutí už tato slova neplatila. Hosté si totiž po bláznivém, hlavně druhém poločase, došli pro povinné, ale důležité body a vyhoupli se na dvanácté místo a svého soupeře nejspíše definitvně vyřadili ze hry o teoretickém udržení.

Vložte na pár kliknutí k zápasu fotky nebo reportáž!

12.05.2024 23:01 0

Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, sestřihy z youtube nebo reportáže, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! A nezapomeňte, že můžete ohodnotit i výkony rozhodčího či jednotlivých hráčů.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

09.05.2024 13:05 111

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. O tipy se podělil Kamil Kuncl z Černic.

Rozhovor

Na sázení, tipování a karetní hry máme na Slovanu jiné experty a odborníky, říká Petr Bouřil

Plzeňský Plzeň - Město 09.05.2024 10:40 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

HVĚZDY V PRALESE: Moderátor Michal Hrdlička se blýskl hattrickem, Černý neudržel nervy

08.05.2024 17:59 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Reportáž

"Hodnotit se to snad ani nedá, fotbal opravdu katastrofální," zní z Černic. I tak ale domácí povinné body s Hradištěm získali

Hradiště body na jaře kromě jednoho případu vůbec nesbírá. Jinak tomu nebylo ani na hřišti pátých Černic. Domácí vedli o dvě branky, ve druhém poločase o vedení přišli, aby jej získali znovu zpět. Nakonec z toho byla povinná výhra, která se ale nerodila lehce.

NEJ VÍKENDU: Debakly tentokrát stály za to! Padly dvacetigólové hranice

08.05.2024 17:08 0

Tipovat můžete úplně v každé soutěži. Tak ukažte svůj odhad i vy!

08.05.2024 16:44 0

TOP FOTKY TÝDNE: Fotbal #jekruty

07.05.2024 20:39 0

Ti fanoušci! Ještě že je máme. Ovšem čím dál víc to vypadá, že se místo fotbalu chodí koukat na věčně debatující hráče s rozhodčími... Ale i to k tomu fotbalu patří.

Reportáž

Roudná na venkovních hřištích dál září a blíží se první pětce, Chotíkov ale pokořila až v závěru

Roudné v neděli pršelo štěstí. Z bojovného zápasu totiž vyválčila další tři body. Jedná se už o páté venkovní vítězství v řadě a znamená přiblížení se pozicím první pětky. Chotíkov naopak připsal třetí porážku v řadě a dále se krčí na předposledním místě.

V krátkém sledu se nedohrály dva zápasy kvůli vážným zraněním hráčů

07.05.2024 13:54 0

Bohužel, i takové věci fotbal přináší - zranění hráčů.

Reportáž

Letná utnula špatnou bilanci s Unionem a odskočila mu v tabulce, domácí budou muset ještě zabrat

Vzhledem k ne příliš příznivé situaci v I.B třídě šlo dost možná o záchranářský souboj dvou výsledkově hledajících se týmů. Nakonec to byla to Letná, která mohla slavit důležité body, ke kterým udělala velký krok už v prvním poločase. A i když se domácí snažili, ve druhém poločase ztrátu ani na bod nestáhli.

06.05.2024 21:53 0

Pátá venkovní výhra Roudné v řadě, překvapení kola ve Lhotě, sobotní i nedělní utkání s velkým množstvím šancí v Ledcích nebo otočka lídra na Smíchově. Tentokrát se na rozdíl od minulého kola činili hlavně střelci a útočníci.

Reportáž

Košutka přežila penaltu Slovanu a ve vyrovnaném zápase překvapila i dalšího favorita

Na pohled zajímavý zápas mohli načít z penalty hosté. Zaskvěl se ale zkušený brankář domácích, kteří pro sebe utkání rozhodli ve druhém poločase. A jelikož se po kontaktní brance podařilo domácímu Kastlovi vyhlavičkovat balon z brankové čáry, překvapila Košutka i dalšího z tabulkových favoritů.

Reportáž

Zápas se spoustou šancí otočily Ledce proti Liticím v deseti třemi góly, znovu úřadoval Hoffmann

Ledce měly v domácím prostředí proti v posledních týdnech dobře hrajícím Liticím uspět. Po červené kartě a ztrátě jedné branky to na tři body nevypadalo. Ledce ale nakopla vlastní branka hostů a následně dvěma góly utkání otočily a přiblížily se na dostřel druhé Lhotě.

Reportáž

Zvonkohra na Smíchově. Rapid musel dohánět dvoubrankové manko, pětkrát se třásla jedna z tyčí

Kdo by čekal, že právě Smíchov dostane jediný stoprocentní tým jara do největších potíží. Úvodní poločas patřil právě domácím, kteří se ujali dvoubrankového vedení. Stoupající a místy až drtivý tlak hostů ve druhém poločase ale neustáli a nadějný náskok bohužel pro ně nedotáhli ani k bodu.

Reportáž

Vyleta přestřílel Eliáška a pomohl Vochovu k překvapivému vítězství, Lhota naopak v boji o prvenství opět ztratila

Lhota chtěla po výsledkově nepovedeném šlágru porazit Vochov a dále živit naději na první místo. Proti byl ale Vochov, tedy přesně řečeno Patrik Vyleta, který svými brankami zařídil Vochovu překvapivé a pro ně důležité vítězství.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

03.05.2024 23:16 118

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Tentokrát je expertem Petr Starý z Unionu.

HVĚZDY V PRALESE: Marek Kincl v 51 letech přispěl gólem k výhře

30.04.2024 17:37 0

NEJ VÍKENDU: To tu ještě nebylo! V 19. minutě vedli 5:0, nakonec prohráli 5:6!

30.04.2024 17:21 0

Dokážete i vy správně natipovat celé kolo?

30.04.2024 16:57 0

TOP FOTKY TÝDNE: Chlapi, co myslíte, zvedne se ještě?

30.04.2024 16:18 0

Víkend utekl jako voda a kromě sluníčka byl také plný radosti, nadšení fanoušků, hlavně těch nejmenších, ale i zranění a dohadů s rozhodčími - no, nechceme radit, ale tyhle spory nikdy nedopadají dobře! A v případě, že jste ještě nikdy nebyli svědkem dokonalého vyklidnění na hřišti formou meditace, naše dnešní galerie by Vám neměla uniknout...

Reportáž

Slovan ukočíroval emoce a z přímého souboje o čtvrté místo si z Černic odvezl šťastné tři body

Přímý souboj o čtvrté místo a také o to, kdo bude pronásledovat medailovou pozici třetích Ledců. Obraz hry sice mluvil odlišně, body si ale odvezli hosté, kteří ne úplně klidný zápas rozhodli v poslední desetiminutovce.

Reportáž

Letná zachraňovala bod proti Smíchovu v poslední minutě, vzhledem k průběhu ale může mít rozporuplné pocity

Tabulkoví sousedé se potkali v neděli na Letné. Domácí mohli mít po prvním poločase klid. Své možnosti ale nevyužili a ve druhém poločase byli potrestáni. Smíchov ale vedení do zdárného konce nedotáhl, když v poslední minutě základní hrací doby vystřelil Letné bod Toman.

30.04.2024 00:37 0

Kolo obránců. Ne že by se to hemžilo čistými konty, ale naopak obránci často podpořili útok. V sestavě najdeme hned šest dvoubrankových střelců a celkově zástupce z deseti týmů. Jediný Rapid má díky výhře v taháku týdne dva zástupce.

Reportáž

Rapid rozhodl šlágr jara proti Lhotě pěti brankami v závěrech poločasů a navýšil své vedení

Rapid schytal od Lhoty na podzim debakl a na domácí půdě tak chtěl minimálně remízou udržet v tabulce odstup od druhých hostů. Ti byli po celý zápas více na balonu, góly ale dávali domácí. Dvě branky v závěru prvního a tři v závěru druhého poločasu rozhodly. Hostům nepomohl ani krásný gól z přímého kopu a nyní tak ztrácí na čelo už pět bodů.

Reportáž

Ledce oplatily Vochovu podzimní porážku za pět minut dvanáct

Ledce byly dva zápasy bez bodu. Ani Vochovu se na jaře příliš nedaří. V sobotu se výsledek přeléval ze strany na stranu, třikrát bylo srovnáno, ale dvě minuty před koncem rozhodl o třech bodech pro hosty Tupý.

Reportáž

Nařízená penalta, odpískaný konec, proměněná penalta. Bizarní situace v 95. minutě rozhodla o dělbě bodů

Spoustu branek a zvratů viděli diváci v Ledcích. Po zápase se ale pochopitelně mluvilo o nevídané situaci v nastavení, kdy po prodlužování nastaveného času rozhodčí nařídil druhou penaltu, před kterou utkání ukončil, aby ji následně nechal zahrát. Sám sebe sice po utkání počastoval nechvalnými výrazy, nálepku z tohoto zápasu se ale asi jen tak nezbaví.

Reportáž

Obrat Litic řídil ve slunečném odpoledni proti Chotíkovu ze standardek stoper Krejčí

Litice se po minulém kole vyhouply do lepší poloviny tabulky a k cestě za dalšími body jim přijel dá se říci ideální soupeř. Předposlední Chotíkov zvládl první poločas, ve druhém už i díky prázdné lavičce nestíhal a odjel domů s prádznou.

Reportáž

Roudná se nadřela, ale v Hradišti uspěla a připisuje čtvrtou venkovní výhru v řadě

Hradiště drželo po prvním poločase naději na skvělý výsledek. Roudná ale po poločase nedaleko plovárny zabrala a díky dvěma pěkným trefám Vachovce a pojistce Galoviče přidala další, už čtvrtý korálek na šňůru venkovní výher.

Rozhovor

Den před zápasem jsem zkouknul pár videí s názvem ,,best saves in football”, prozradil k přípravě na zápas Václav Kotěšovec

Plzeňský Plzeň - Město 27.04.2024 22:17 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je jím Václav Kotěšovec z Černic. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.